Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 254 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mepal
Termos dla dzieci Campus
Metalowy, różowy/w kolorze srebra, 500 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vita
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, czarna/w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna, plastikowa, jasnoczerwona
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
3 szt., plastikowe, jasnoniebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, niebieska
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 24 szt.
Vialli Design
Zestaw pojemników na przyprawy Vilagio
24 szt., szklane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, brzoskwiniowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Cirqula
1 l, z podziałką, plastikowy, czarny
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
3 szt., plastikowy, 1x łyżka
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
6 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki Modula
9 szt., na żywność, plastikowe, białe
W magazynie
Ostatnia sztuka
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, czarna
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Tarka Chef It
Do sera
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Czajnik Diamante
W kolorze złota z połyskiem, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,5 l
(1)
W magazynie
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Termos Ellipse
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowy
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., szałwiowe, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Cirqula
1 l, z podziałką, plastikowy, jasnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Easyclip
3 szt., czarne, 450 ml/1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoróżowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Szałwiowy, 350 ml
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vita
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., szałwiowe, 500 ml/1 l/2 l
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, w kolorze matowego srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Easyclip
3 szt., szałwiowe, 450 ml/1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mepal
Łyżeczki dla dzieci zestaw Forest Friends by Little Dutch
2 szt., plastikowe, jasnoniebieskie, 2x łyżka
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Jasnoczerwony, 500 ml
(90)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
300 ml/750 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, szałwiowy
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vita
500 ml, podróżna, z tritanu, jasnoczerwona
(22)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, beżowa, ø 11 cm, pojemność 1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Cirqula
1 l, z podziałką, plastikowy, szałwiowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek Mia
Szklany, 1,1 l
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 24 szt.
Vialli Design
Zestaw pojemników na przyprawy Vilagio
24 szt., szklane
(1)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, jasnoczerwona
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Termos dla dzieci Campus
Plastikowy, miętowy/w kolorze srebra, 500 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Termos dla dzieci Campus
Plastikowy, niebieski/w kolorze srebra, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany, w kolorze matowego srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Tulip
2 szt., szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką, 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa, jasnoniebieska, 450 ml
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kulig
Długie łyżeczki zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, antracytowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kulig
Łyżeczki do kawy zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Szałwiowy, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Food Fest
Z widelcem, plastikowy, fioletowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Plastikowy, jasnoczerwony, 750 ml
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
1
...
18
19
20
...
89
Załaduj więcej