-20% na sofy w magazynie z kodem SOFY20 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
Wiosna w domu i na zewnątrz | Zainspiruj się →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

O nas

Jesteśmy Bonami. Z klubu zakupowego przerodziliśmy się w sklep internetowy, który działa w 11 krajach pomagając ich mieszkańcom urządzić i ulepszyć swój dom. Codziennie znajdziesz u nas tysiące produktów i garść inspiracji do mieszkania.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci z przyjemnością do nas wracali. Chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź, jakie były nasze początki i co u nas znajdziesz.

11 lat na rynku
11 krajów i 7 sklepów
20 000+ produktów w magazynie
2,4 miliona zadowolonych klientów

To my tworzymy Bonami!

Jesteśmy zespołem osób, który lubi swoją pracę. Wkładamy w nią całe serce i zależy nam na jej efektach. Mimo że jest już nas ponad 270, wciąż jesteśmy wierni naszej początkowej kulturze firmowej. Stawiamy na życzliwość, otwartość, odpowiedzialność i mądrość.

A dodatkowo potrafimy się z siebie śmiać! Chcesz zobaczyć, jak to u nas działa? Obejrzyj video, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Z naszym klientami zawsze rozmawiamy jak z równymi sobie partnerami i słuchamy ich potrzeb. Staramy się tworzyć miłą atmosferę, która sprzyja szybkiemu rozwiązywaniu próśb i zapytań.

Dlatego właśnie aż 93% klientów, którzy do nas dzwonią jest w 100% zadowolonych z tego, ją zajęliśmy się ich sprawą. A tak na marginesie, telefony odbieramy średnio w 19 sekund!

 

Marzymy o pięknych wnętrzach. Wspólnie tworzymy dom taki, jak lubisz

 

Nie chciałam mieć sterylnego, a przede wszystkim nudnego wnętrza. Chciałam, że pokój był żywy i dziki, tak samo jak moi chłopcy. Wyszło dokładnie tak, jak chciałam. Ma duszę i to coś! Nikol Leitgeb
Pierwszego zakupu na Bonami dokonałam 2 miesiące po uruchomieniu sklepu internetowego i od tego czasu jestem stałą klientką. Uwielbiam to, że w jednym miejscu mogę znaleźć najpiękniejsze designerskie rzeczy, na przykład marki Kave Home, Blomus czy Kay Bojesen, a jednocześnie najbardziej praktyczne rzeczy, na przykład akcesoria marki Wenko, których potrzebujemy na co dzień. Smooth and Cooking
Bonami najbardziej cenię za szerokość asortymentu. Znalazłem tam ikony designu takie jak fotel Proust marki Magis czy fotel bujany Voido projektanta Rona Arada, a także zwykłe akcesoria do domu. Tomáš Třeštík
 

 

Inspiracje na każdy dzień

Codziennie przygotowujemy dla Ciebie porcję inspiracji – nowe produkty, rozmowy, triki i rady, dzięki którym możesz mieszkać piękniej.

Marki własne Bonami

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć praktyczne, ładne i przystępne cenowo produkty. I właśnie dlatego wprowadziliśmy nasze własne marki, które oferują popularne produkty w różnych kolorach, rozmiarach i stylach. Tylko na Bonami – dostępne od ręki i z szybką dostawą.
 

Historia Bonami

Odkryj naszą historię od A do Z

24 stycznia 2013

Dokładnie o 22:54:10 przyjmujemy pierwsze zamówienie w historii firmy

Wrzesień 2016

Przenosimy magazyn do jednego z największych kompleksów logistycznych w Czechach.

Kwiecień 2017

Osiągamy 1 miliard CZK obrotu

Grudzień 2017

Przekraczamy granicę 1 miliona zamówień

Sierpień 2018

Wchodzimy na węgierski rynek i tym samym działamy aż w 5 krajach

Kwiecień 2020

Wprowadzamy własną dostawę w niektórych krajach

Maj 2020

Otwieramy w Pradze nasz pierwszy sklep stacjonarny

Styczeń 2021

Osiągamy 5 miliardów CZK obrotu (od początku istnienia)

Maj 2021

Świętujemy przekroczenie 10 milionów sprzedanych sztuk mebli i akcesoriów

Wrzesień 2021

Wkraczamy na 4 nowe rynki, więc łącznie działamy już w 9 krajach!

2022

Wprowadzamy nasze pierwsze marki własne

2023

Wkraczamy na 2 nowe rynki. Jesteśmy obecni już w 11 krajach

Obserwuj nas