Zniżka 15% z kodem LATO15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
50 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Program partnerski

Możesz zarobić do 6% prowizji za każde zamówienie!

Dlaczego warto zostać partnerem?

Możesz zarobić nawet 6% wartości zamówienia. Oferujemy oryginalne i często niespotykane nigdzie indziej produkty dla domu i nie tylko. Program prowizyjny działa w największej światowej sieci afiliacyjnej, a jej operator - VIVnetworks.com zapewni Ci stałe wsparcie techniczne.

Jak otrzymam wynagrodzenie?

Reklama, którą umieścisz na swojej stronie będzie zawierała unikatowy adres przekierowujący, dzięki któremu zidentyfikujemy, że gość przyszedł właśnie od Ciebie. Nasz system prześledzi ruch gościa na stronie i, jeśli dokona on zamówienia, automatycznie przypisze prowizję do Twojego konta. Wynagrodzenie będziesz otrzymywać co miesiąc, a jego aktualny stan będziesz mógł kontrolować na swoim profilu.

Jak zacząć zarabiać?

  • Zarejestruj się w programie partnerskim
  • Prześlemy Ci informacje logowania do systemu
  • Wybierz odpowiedni format reklamy, umieść go na swojej stronie i zacznij zarabiać

Na co zwrócić uwagę?

Cookies są przechowywane przez 30 dni. Jeśli zatem klient przyjdzie na Bonami z Twojego przekierowania, ale dokona zamówienia dopiero później, w ciągu 30 dni od wizyty, również będzie Ci przysługiwać prawo do prowizji.

Firma VIV NETworks s.r.o. jest operatorem sieci Commission Junction™ na rynku polskim, czeskim, słowackim i węgierskim. Partnerzy zawierają umowę z Commission Junction, która zapewnia unikatową i dokładną technologię. VIV NETworks s.r.o. wypłaca prowizję za pośrednictwem CJ i zapewnia wsparcie partnerom programu afiliacyjnego Bonami.pl.

Masz jeszcze jakieś pytania?
affiliate@bonami.pl

Masz inny pomysł na współpracę z nami?
wspolpraca@bonami.pl