Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 370 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, jasnoczerwona
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa, jasnoniebieska, 450 ml
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, antracytowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Food Fest
Z widelcem, plastikowy, fioletowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Śliniak Sunshine & Rainbow
Silikonowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna, plastikowa, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka dla dzieci Campus
Plastikowa, różowa, 600 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Mata stołowa dla dzieci Sunshine & Rainbow
Plastikowa/silikonowa, 28x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, antracytowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka dla dzieci Sunshine & Rainbow
Plastikowa, beżowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Mepal
Butelka dla dzieci Food Fest
Plastikowa, fioletowa, 400 ml
(59)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio Duo
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Little Farm by Little Dutch
3 szt., plastikowe, jasnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa, jasnoniebieska, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, szklane, do cappuccino, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, szklane, do cappuccino, różowe
(1)
W magazynie
44 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, różowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, miętowy, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Ego Dekor
Świecznik
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 5,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świecznik Kali
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 12 cm, wysokość 74 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Buttercup
Ø 10 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 9,5 cm, wysokość 43 cm
Dostawa od 21.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Spryskiwacz
Metalowy, 315 ml
(9)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Spryskiwacz
Metalowy, 315 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Koc
Zielony, 130x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kula nawadniająca
Szklana, 197 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, szary
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, ciemnobrązowy
(2)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, zielony/kremowy
W magazynie
28,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Kubek Fika
330 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Mata stołowa Piff
Bawełniana, ø 35 cm
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Forma do pieczenia Duo
22,5 x 15 cm, kamionka
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Duna
300 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
9
10
11
...
112
Załaduj więcej