Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 378 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Curver
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci
Plastikowy, żółty, 900 ml
W magazynie
14,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 30x50 cm
(102)
W magazynie
13 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
13 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 30x50 cm
(2)
W magazynie
13 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x50 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
13 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, czarny, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 zł
z kodem
16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
16 zł
0,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Cadocha
Plastikowa, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
14 zł
z kodem
16,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci
Plastikowy, zielony, 1,3 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
16,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
(2)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(1)
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Loelia
Plastikowa, geometryczna, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Les Fleurs
Plastikowa, z napisami, 28,5x44 cm
(19)
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Prehistoric Land
Rekomendowany wiek 3+ lat
(409)
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Flamboyant
Plastikowa, 46x36 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Tradition
Plastikowa, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 28,5x44 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Venor
Plastikowa, z nadrukiem/ze wzorem kamienia, 44x28,5 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Ilona
Plastikowa, z nadrukiem, 44x28,5 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Jolie Fleur
Plastikowa, z nadrukiem/kwiecista, 44x28,5 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Vayana
Plastikowa, z nadrukiem, 44x28,5 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 30x50 cm
(4)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
(3)
W magazynie
18 zł
0,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(4)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(2)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Celeste
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Zabawka Magic Butterfly
Plastikowa/papierowa/gumowa, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnobrązowy, 30x50 cm
(4)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, biały, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Plastia
Klipsy do doniczek zestaw
2 szt., plastikowe
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Colourful Creatures
Rekomendowany wiek 3+ lat
(547)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Plat du jour
Plastikowa, w kratkę/z napisami, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Celeste
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x50 cm
(1)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 30x50 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Red flower
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(8)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Olive
Plastikowa, 28,5x44 cm
(4)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Celeste
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(27)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Bistrot
Plastikowa, 28,5x44 cm
(2)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Darcy
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Lejek do wina
Ze stali nierdzewnej
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Papertime
Klej i pędzel
(10)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
16 zł
z kodem
19,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
113
Załaduj więcej