Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 378 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
My House
Koc Stripe
Beżowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
My House
Koc Vánoční pohoda
Ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
My House
Koc Stripe
Szaroróżowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Cotton House
Pościel Agatha
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, jasnoniebieska/szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, brązowa/kremowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Świeczniki zestaw Prague
3 szt., metalowe
Dostawa od 19.10.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 14 cm
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 14 cm
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 14 cm
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, satynowa, strukturalna, kremowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, jednoosobowe, bordowe, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, czarna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, jednoosobowe, satynowe, czarne, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, bordowe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, jednoosobowe, ciemnobrązowe, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, jednoosobowe, satynowe, białe, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Ciemnobrązowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, jednoosobowe, satynowe, kremowe, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, zielony
Dostawa od 04.11.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, kremowe, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, ciemnobrązowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, czarne, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, jednoosobowe, czarne, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Rękawica kuchenna Enchanted Twilight Animals
Bawełniana, zielona, 18x88 cm
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, ciemnobrązowe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Crochet
Czerwona, 35x20 cm
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, bordowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Tartan Teddy Bear
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/ciemnozielona, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Sherpa Penguins
Ze świątecznym motywem, biały, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gingerbread Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 150x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Rękawica kuchenna Christmas Nutcracker
Bawełniana, ze świątecznym motywem, bordowa/różowa, 88x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, czerwony/ciemnozielony
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Tartan Check
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/ciemnozielone, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, bordowy/różowy
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Gingerbread Stripe
Ze świątecznym motywem, czerwony/w naturalnym kolorze, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Nutcracker
Ze świątecznym motywem, bordowy/różowy, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
113
Załaduj więcej