Bonami Days -15% na nieprzecenione produkty | Kod: BONAMIDAYS15 →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Wenko

Małżeństwo Wietze Wenselaar i Maria Köllner dzięki swojej pomysłowości i przedsiębiorczości stworzyli markę Wenko. Marka oferuje szeroką gamę akcesoriów do mieszkania, w których łączy się wysoka jakość, przystępność cenowa oraz zamiłowanie do innowacji. Dowodem na to jest ponad 1 000 udzielonych patentów i chronionych znaków towarowych.

3 powody, dla których warto wybrać Wenko

Marka Wenko już od lat 50. ubiegłego wieku specjalizuje się w produkcji dodatków do domu, w szczególności do łazienki, kuchni, sprzątania oraz akcesoriów do mebli. Nad każdym produktem czuwa zespół projektantów i wynalazców, który dba o to, by powstały przedmiot był funkcjonalny i spełniał wysokie standardy jakości.

Innowacje w roli głównej
Markę Wenko napędza pomysłowość i zamiłowanie do innowacji. Producent stara się nieustannie ulepszać swoje produkty, aby móc zaoferować swoim klientom wysoką jakość w przystępnej cenie.

Cała seria systemów montażowych
Aby różne akcesoria ścienne mogły wykorzystać osoby, które wynajmują mieszkania Wenko stworzyło systemy montażowe, które nie wymagają wiercenia. Montaż jest bardzo prosty i znajdzie zastosowanie praktycznie na każdej powierzchni.

Zaskakująco bogata oferta
Od cenowo przystępnych produktów po kolekcje premium, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Różne kolekcje pozwolą urządzić całe mieszkanie w tym samym stylu.

Filtry i sortowanie
Bonami Days
Kolekcja
Cena
Rodzaj mocowania
Nowości
Filtry i sortowanie
Wyświetlono 48 z 2387 produktów