Rocket Baby. Wyjątkowe zabawki i akcesoria dla najmłodszych

Rodzicielstwo to doświadczanie coraz większej ilości pierwszych razów. Pierwsza kąpiel, pierwsza próba pójścia na nocnik, pierwsze mycie zębów. Włoska marka Rocket Baby stawia sobie za cel, aby te chwile były bezpieczne i pełne dziecięcego śmiechu. Co więc wybrać? Fotelik do kąpieli, nocnik czy uroczy ręcznik kąpielowy?

Akcesoria Montessori

Dzieci są ciekawskimi istotami od najmłodszych lat. Badają i odkrywają otaczający je świat, swoje możliwości, sposób myślenia i rozwijają swoją fantazję. W tym idealnie pomogą im interaktywne zabawki edukacyjne i akcesoria typu Montessori, gdzie główną rolę odgrywa łączenie fizycznego postrzegania i myślenia. Im więcej zmysłów zaangażowanych jest w poznawanie otaczającego je świata podczas zabawy, tym lepiej.

Zabawki Montessori pomagają rozwijać logiczne myślenie, kreatywność, zdolności motoryczne i inne umiejętności. Ponadto, zapewniają dzieciom rozrywkę na wiele godzin zabawy.

Produkty

Namioty i tipi dla dzieci

Namioty i tipi dla dzieci zmieniają pokój w magiczną salę zabaw, w której Twoje maluchy będą uwielbiać spędzać czas. Jest to dla nich bezpieczne miejsce niekończącej się zabawy. To nie tylko atrakcyjny dodatek, który zachwyci Twoje dziecko, ale także praktyczny element. Oprócz przestrzeni do zabawy, namiot może stać się strefą odpoczynku lub miejscem do przechowywania zabawek.

Więcej inspiracji