-20% na sofy w magazynie z kodem SOFY20 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
Wiosna w domu i na zewnątrz | Zainspiruj się →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Jesienne śniadanie w pastelowych kolorach

Z jesienią kojarzy nam się zazwyczaj kolor cynamonu, miedzi, pomarańczy, brązu, czasami szarości. Blogerka Leda Boss udowadnia, że pastelowe kolory i kwiatowe wzory świetnie komponują się z jesiennymi klimatami.

Śniadanie w dobrym stylu

Śniadanie uważane jest za najważniejszy posiłek dnia. A jeśli to prawda, to zdecydowanie powinniśmy spędzać je w przyjemnym otoczeniu. Bez względu na to, czy rano sięgasz jedynie po kawę, czy preferujesz obfite śniadanie, będzie smakować jeszcze lepiej, gdy podasz je stylowo. My postawiliśmy na elementy, które wprowadzają dawkę fantazji, magii, romantyzmu i przenoszą nas do czasów, kiedy czas mijał wolniej.

Wyjątkowe wzory i design marki GreenGate

Duńska marka GreenGate tworzy kolekcje, które łączą przeszłość z teraźniejszością. Zalążki wszystkich wzorów i projektów GreenGate pochodzą z unikalnego archiwum tysięcy zabytkowych, ręcznie malowanych wzorów i francuskich wzorników z lat 1878-1920, czyli złotego okresu francuskiego wzornictwa.

Rady Ledy na fantazyjne śniadanie

Nie bój się łączyć różnych wzorów i kolorów. Dorzuć kilka jednokolorowych, pastelowych elementów, aby przełamać ilość wzorów, a rezultat będzie idealny. Bon appetit!
Ledę można śledzić na jej profilu na Instagramie Leda Boss.