-10% na sofy z kodem SOFY10*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-10% na sofy z kodem SOFY10*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Przedstawiamy Pelipal – nową markę mebli łazienkowych

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Marzysz o pięknej i nowoczesnej łazience? Na Bonami mamy nową markę mebli łazienkowych − Pelipal, która szanuje tradycje, ale też nie stroni od nowych trendów. W jej ofercie znajdziesz ponadczasowe meble o niezawodnej jakości, których zakup nie nadszarpnie Twojego portfela.

Produkty firmy Pelipal

Marka oferuje niskie, wysokie i wiszące szafki łazienkowe w różnych kolorach, takich jak biel, szarość, pastelowa zieleń czy dekor dębu. Szafki można uzupełnić lustrem ściennym z oświetleniem oraz designerską umywalką. Wszystkie produkty cechuje prosta konstrukcja i ponadczasowy design, który pasuje do wszystkich stylów wnętrz.


Jak prawidłowo dbać o meble łazienkowe

Odpowiednia pielęgnacja może znacznie przedłużyć żywotność mebli łazienkowych. I choć meble są przystosowane do wilgotnego środowiska łazienek, nie oznacza to, że są wodoodporne. Zawsze, gdy zachlapiesz meble wodą, przetrzyj je szmatką. Po każdej kąpieli i prysznicu dokładnie wywietrz pomieszczenie.

Nigdy nie używaj środków czyszczących, które mogłyby uszkodzić lub porysować meble. Odpowiednia będzie miękka ściereczka i woda z mydłem.

Więcej inspiracji