Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
Ulubione kategorie
Krzesła tapicerowane
Krzesła z litego drewna
Krzesła w komplecie
Krzesła z podłokietnikami
Krzesła dla dzieci
Krzesełka do karmienia
Stoły do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
820 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, beżowe
(67)
W magazynie
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, aksamitne, jasnoróżowe
(43)
W magazynie
509 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Fotel jadalniany Emilia
Tapicerowany, aksamitny, różowy
(39)
W magazynie
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, beżowe
(44)
W magazynie
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, zielone
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, zielone
(35)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Oslo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(26)
Dostawa od 26.10.2026
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
307 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kave Home
Fotel jadalniany Konna
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(24)
Dostawa od 16.12.2026
873 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Roxby
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze
(49)
W magazynie
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Elim
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe/w naturalnym kolorze
(19)
W magazynie
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, żółte
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
764,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Arosa
2 szt., tapicerowane, szare
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
807 zł
z kodem
949 zł bez kodu
474,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Interstil
Krzesło Moon
Z podłokietnikami, czarne/szare
(12)
W magazynie
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, różowe/w kolorze złota
(10)
Dostawa od 26.10.2026
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
349,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(11)
W magazynie
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Tina
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, białe/szare
(11)
Dostawa od 29.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Harbo
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(11)
Dostawa od 26.10.2026
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
569,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rowico
Krzesło Ami
Z litego drewna dębowego, z imitacji skóry, brązowe
(15)
Dostawa od 22.10.2026
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Addi
Z podłokietnikami, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(8)
W magazynie
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Godia
Z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, w naturalnym kolorze
(8)
W magazynie
633 zł
z kodem
745 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Stockholm
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(8)
Dostawa od 26.10.2026
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
329,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, szare
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło Arch
Z litego drewna dębowego, białe/w naturalnym kolorze
(22)
W magazynie
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Paisley
2 szt., tapicerowane, kremowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
704,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Delta
Tapicerowane, beżowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Gimli
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(5)
W magazynie
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Z podłokietnikami, tapicerowane, szare
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
717 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Ilsa
2 szt., tapicerowane, kremowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
639,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Helda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 896 zł
948 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Norwell
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Yunia
2 szt., tapicerowane, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
749,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., obrotowe, tapicerowane, kremowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 155 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
679,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Waterton
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 090 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
1 229,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło Zahara
Tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
712 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Fotele jadalniane zestaw Jelle
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, czarne
(4)
Dostawa od 26.10.2026
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
869,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Krzesło Cato
Tapicerowane, ciemnobrązowe
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
675 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Hype
Tapicerowane, z imitacji skóry, z półmatowym wykończeniem, koniakowe
(5)
Dostawa od 23.10.2026
1 189 zł
z kodem
1 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Rowico
Krzesło Alpha
Tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(7)
Dostawa od 22.10.2026
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, ceglaste
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 563 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
919,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Konna
Tapicerowany, z szenilu, szary
(3)
W magazynie
533 zł
z kodem
627 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Livo
Tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
628 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Creston
Tapicerowane, z szenilu, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
713 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Krzesło Ida
W naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
526 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Nolan
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(3)
W magazynie
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Eleanor
2 szt., tapicerowane, kremowe
(3)
W magazynie
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni