Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
Tak
268 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, beżowe
(67)
W magazynie
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(65)
W magazynie
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
869,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Oslo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(26)
Dostawa od 26.10.2026
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
307 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, żółte
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
764,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Arosa
2 szt., tapicerowane, szare
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
807 zł
z kodem
949 zł bez kodu
474,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, różowe/w kolorze złota
(10)
Dostawa od 26.10.2026
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
349,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(11)
W magazynie
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Tina
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, białe/szare
(11)
Dostawa od 29.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Harbo
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(11)
Dostawa od 26.10.2026
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
569,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, żółte
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Stockholm
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(8)
Dostawa od 26.10.2026
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
329,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(34)
W magazynie
454 zł
z kodem
534 zł bez kodu
267 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Paisley
2 szt., tapicerowane, kremowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
704,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Gimli
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(5)
W magazynie
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, aksamitne, czarne
(7)
W magazynie
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, ciemnobrązowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Ilsa
2 szt., tapicerowane, kremowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
639,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Helda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 896 zł
948 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Norwell
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Yunia
2 szt., tapicerowane, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
749,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., obrotowe, tapicerowane, kremowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 155 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
679,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Waterton
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 090 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
1 229,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Fotele jadalniane zestaw Jelle
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, czarne
(4)
Dostawa od 26.10.2026
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
869,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, ceglaste
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 563 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
919,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Helda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, w kolorze khaki
(4)
Dostawa od 16.12.2026
1 957 zł
978,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Eleanor
2 szt., tapicerowane, kremowe
(3)
W magazynie
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Swan
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
W magazynie
1 682 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
989,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(3)
Dostawa od 22.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
1 129,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, brązowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 283 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
754,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Patricia
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(6)
W magazynie
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Krzesła zestaw Chanzo
2 szt., jasnoszare
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
367 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 283 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
754,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Norwell
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
1 149,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, miętowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tomasucci
Krzesła zestaw Faffy
2 szt., tapicerowane, aksamitne, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
747 zł
z kodem
879 zł bez kodu
439,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Denise
2 szt., tapicerowane, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
407 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, ceglaste
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czerwone/w naturalnym kolorze
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, pomarańczowe
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
1 149,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Pippa
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
809,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, zielone
(3)
Dostawa od 23.10.2026
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Patricia
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, szare
(4)
Dostawa od 29.10.2026
1 121 zł
z kodem
1 319 zł bez kodu
659,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(2)
W magazynie
2 014 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
1 184,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, jasnoszare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
357 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni