Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
Tak
268 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Stripe
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnoszare
(6)
Dostawa od 19.10.2026
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Leticia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 699 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
999,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
654,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, szare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Kosaka
2 szt., tapicerowane, aksamitne, zielone
Dostawa od 06.11.2026
1 971 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
1 159,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, szare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
1 079,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, zielone
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Dover
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, kremowe
Dostawa od 29.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
974,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, szare
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
1 084,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, kremowe
Dostawa od 23.10.2026
1 070 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
629,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, pomarańczowe
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
1 079,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Damon
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, kremowe
Dostawa od 04.11.2026
1 665 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
979,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, w kolorze khaki
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 164 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
684,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Teslin
2 szt., metalowe, z imitacji skóry, brązowe
(2)
Dostawa od 19.10.2026
1 189 zł
z kodem
1 399 zł bez kodu
699,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 164 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
684,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maura
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
Dostawa od 23.10.2026
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, w kolorze ochry
Dostawa od 04.11.2026
1 555 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
914,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Fotele jadalniane zestaw Ecto
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, szare
(1)
Dostawa od 02.11.2026
2 371 zł
z kodem
2 789 zł bez kodu
1 394,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, w kolorze khaki
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
399,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 02.11.2026
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
749,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Lizzy
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 29.10.2026
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
529,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Dash
4 szt., sztaplowane, tapicerowane, ceglaste
Dostawa od 27.10.2026
2 141 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
629,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, beżowe
Dostawa od 23.10.2026
1 070 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
629,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, brązowe
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Damon
2 szt., tapicerowane, brązowe
Dostawa od 27.10.2026
1 495 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
879,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 925 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, brązowe/kremowe
Dostawa od 14.12.2026
1 611 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, kremowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 14.12.2026
1 611 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adaya
2 szt., tapicerowane, aksamitne/sztruksowe, zielone
Dostawa od 23.10.2026
1 121 zł
z kodem
1 319 zł bez kodu
659,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(9)
Dostawa od 20.10.2026
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 998 zł
z kodem
2 350 zł bez kodu
1 175 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, czarne
Dostawa od 14.12.2026
1 611 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Kelly
2 szt., tapicerowane, aksamitne, szare
Dostawa od 22.10.2026
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
2 031 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, w kolorze khaki
Dostawa od 04.11.2026
1 589 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
934,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Blaine
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, jasnozielone
Dostawa od 06.11.2026
2 141 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
1 259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Becca
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, aksamitne, antracytowe
(2)
Dostawa od 22.10.2026
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 980 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
582,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 20.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Mandy
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnoróżowe
Dostawa od 22.10.2026
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Oita
2 szt., tapicerowane, białe
Dostawa od 26.10.2026
1 206 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
709,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, beżowe
(3)
Dostawa od 23.10.2026
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Anibal
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, ciemnoszare
Dostawa od 23.10.2026
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni