Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
Oferty i zniżki
717 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, beżowe
(67)
W magazynie
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(65)
W magazynie
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
869,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Fotel jadalniany Emilia
Tapicerowany, aksamitny, różowy
(39)
W magazynie
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, beżowe
(44)
W magazynie
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, zielone
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, czarne
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, zielone
(35)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, białe
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Oslo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(26)
Dostawa od 26.10.2026
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
307 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, jasnobrązowe
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, szare
(24)
Dostawa od 19.10.2026
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Actona
Krzesło Roxby
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze
(49)
W magazynie
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Elim
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe/w naturalnym kolorze
(19)
W magazynie
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, niebieskie
(16)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, żółte
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, aksamitne, szare
(17)
W magazynie
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
764,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, szare
(12)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Actona
Krzesło Roxby
W dekorze dębu, czarne/w naturalnym kolorze
(41)
W magazynie
343 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, czarne
(20)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, niebieskie
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Actona
Krzesło Roxby
Czarne
(37)
W magazynie
330 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Arosa
2 szt., tapicerowane, szare
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
807 zł
z kodem
949 zł bez kodu
474,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Interstil
Krzesło Moon
Z podłokietnikami, czarne/szare
(12)
W magazynie
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, różowe/w kolorze złota
(10)
Dostawa od 26.10.2026
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
349,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(11)
W magazynie
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Tina
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, białe/szare
(11)
Dostawa od 29.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Harbo
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(11)
Dostawa od 26.10.2026
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
569,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, żółte
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, ciemnoszare
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, zielone
(7)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Rowico
Krzesło Ami
Z litego drewna dębowego, z imitacji skóry, brązowe
(15)
Dostawa od 22.10.2026
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Addi
Z podłokietnikami, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(8)
W magazynie
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Godia
Z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, w naturalnym kolorze
(8)
W magazynie
633 zł
z kodem
745 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Stockholm
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(8)
Dostawa od 26.10.2026
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
329,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, szare
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(34)
W magazynie
454 zł
z kodem
534 zł bez kodu
267 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło Arch
Z litego drewna dębowego, białe/w naturalnym kolorze
(22)
W magazynie
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, zielone
(6)
W magazynie
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Paisley
2 szt., tapicerowane, kremowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
704,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Ciselia
Tapicerowany, z szenilu, beżowy
(6)
Dostawa od 14.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Delta
Tapicerowane, beżowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Gimli
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(5)
W magazynie
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło Arch
Z litego drewna dębowego, z imitacji skóry, czarne
(7)
W magazynie
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Z podłokietnikami, tapicerowane, szare
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
717 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
2
3
4
5
...
15
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni