Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
Tapicerowane
719 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, beżowe
(67)
W magazynie
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(65)
W magazynie
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
869,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, aksamitne, jasnoróżowe
(43)
W magazynie
509 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Fotel jadalniany Emilia
Tapicerowany, aksamitny, różowy
(39)
W magazynie
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, beżowe
(44)
W magazynie
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, zielone
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, czarne
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, białe
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Oslo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(26)
Dostawa od 26.10.2026
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
307 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kave Home
Fotel jadalniany Konna
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(24)
Dostawa od 16.12.2026
873 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, jasnobrązowe
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, szare
(24)
Dostawa od 19.10.2026
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Elim
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe/w naturalnym kolorze
(19)
W magazynie
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, żółte
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, aksamitne, szare
(17)
W magazynie
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
764,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, niebieskie
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Kave Home
Fotel jadalniany Konna
Z podłokietnikami, tapicerowany, zielony
(11)
Dostawa od 16.12.2026
879 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Arosa
2 szt., tapicerowane, szare
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
807 zł
z kodem
949 zł bez kodu
474,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Interstil
Krzesło Moon
Z podłokietnikami, czarne/szare
(12)
W magazynie
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, różowe/w kolorze złota
(10)
Dostawa od 26.10.2026
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
349,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(11)
W magazynie
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Tina
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, białe/szare
(11)
Dostawa od 29.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Harbo
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(11)
Dostawa od 26.10.2026
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
569,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, żółte
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, ciemnoszare
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rowico
Krzesło Ami
Z litego drewna dębowego, z imitacji skóry, brązowe
(15)
Dostawa od 22.10.2026
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Addi
Z podłokietnikami, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(8)
W magazynie
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Godia
Z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, w naturalnym kolorze
(8)
W magazynie
633 zł
z kodem
745 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Stockholm
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(8)
Dostawa od 26.10.2026
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
329,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, szare
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(34)
W magazynie
454 zł
z kodem
534 zł bez kodu
267 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło Arch
Z litego drewna dębowego, białe/w naturalnym kolorze
(22)
W magazynie
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, zielone
(6)
W magazynie
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Paisley
2 szt., tapicerowane, kremowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
704,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Ciselia
Tapicerowany, z szenilu, beżowy
(6)
Dostawa od 14.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Delta
Tapicerowane, beżowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Gimli
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(5)
W magazynie
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło Arch
Z litego drewna dębowego, z imitacji skóry, czarne
(7)
W magazynie
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Z podłokietnikami, tapicerowane, szare
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
717 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, aksamitne, czarne
(7)
W magazynie
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, ciemnobrązowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Ilsa
2 szt., tapicerowane, kremowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
639,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Helda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 896 zł
948 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Norwell
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
15
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni