Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
Ulubione kategorie
Krzesła tapicerowane
Krzesła z litego drewna
Krzesła w komplecie
Krzesła z podłokietnikami
Krzesła dla dzieci
Krzesełka do karmienia
Stoły do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
820 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Fotel jadalniany Maina
Tapicerowany, z szenilu, w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
915 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Nelida
Z podłokietnikami, tapicerowany, z szenilu, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 085 zł
z kodem
1 277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 181 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, pomarańczowe
(1)
Dostawa od 27.10.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
599,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielone
(1)
Dostawa od 26.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
459,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, musztardowy
(1)
Dostawa od 21.10.2026
875 zł
z kodem
1 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Kalune Design
Krzesło Stormi Sandalye
Tapicerowane, aksamitne, niebieskie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
598 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Elma
2 szt., obrotowe, tapicerowane, miętowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 206 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
709,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Barlow
W naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Ginny
2 szt., tapicerowane, z szenilu, brzoskwiniowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
789,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Amorim
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(1)
Dostawa od 26.10.2026
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Add
2 szt., tapicerowane, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 408 zł
z kodem
4 009 zł bez kodu
2 004,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Fotel jadalniany Agape
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, szary
Dostawa od 22.10.2026
1 521 zł
z kodem
1 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Fotel jadalniany Kinsley
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 22.10.2026
1 155 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Krzesło Libby
Tapicerowane, beżowe
Dostawa od 26.10.2026
1 130 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Fotel jadalniany Arabella
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, jasnoszary
Dostawa od 26.10.2026
1 504 zł
z kodem
1 769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Fotel jadalniany Lottie
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, zielony
Dostawa od 26.10.2026
1 623 zł
z kodem
1 909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło Camilla
Z podłokietnikami, plastikowe, jasnobrązowe
W magazynie
1 181 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, brązowe/beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 539 zł
z kodem
1 810 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Kosaka
2 szt., tapicerowane, jasnoczerwone
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 107 zł
z kodem
2 479 zł bez kodu
1 239,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maura
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Fotel jadalniany Yvette
Z podłokietnikami, tapicerowany, z szenilu, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 299 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Jenna
Obrotowe, tapicerowane, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło Zahara
Tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
736 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tomasucci
Krzesła zestaw Lion
2 szt., z imitacji skóry, z imitacji skóry, brązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 368 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
804,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Bonita
Tapicerowany, z szenilu, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Rowley
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Krzesło Griffin
Składane, metalowe, z szenilu, brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
744 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Krzesło Peru
W naturalnym kolorze
W magazynie
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
UMAGE
Krzesło Curious
Tapicerowane, kremowe/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Krzesło Arch
Z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w jasnym naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
MOME
Krzesło Maca
Tapicerowane, ciemnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Nowość
Micadoni
Fotel jadalniany Lea
Z podłokietnikami, tapicerowany, aksamitny, zielony/kremowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 489 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Light & Living
Krzesło Eniola
Tapicerowane, ciemnozielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
807 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Micadoni
Krzesło Leon
Sztaplowane, z litego drewna bukowego, z szenilu, czerwone/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Lexa
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, z szenilu, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
723 zł
z kodem
851 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
MOME
Fotel jadalniany Naomi
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnobrązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
794 zł
z kodem
934 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Krzesło Wem
Sztaplowane, czerwone
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 453 zł
z kodem
1 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
844 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Krzesło Atto
Niebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Yes Everyday
Krzesło Inka
Tapicerowane, miętowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bizzotto
Krzesło Ilma
Tapicerowane, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 329 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Krzesło Nara
W dekorze jesionu, czarne
W magazynie
Ostatnie sztuki
696 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Teulat
Fotel jadalniany Sadira
Z podłokietnikami, tapicerowany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 369 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Yes Everyday
Krzesło Maddie
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Krzesło Tunar
Z podłokietnikami, tapicerowane, ciemnobrązowe
W magazynie
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Idun
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 644 zł
z kodem
1 934 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni