-20% na sofy w magazynie z kodem SOFY20 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
Wiosna w domu i na zewnątrz | Zainspiruj się →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Jadalnia w ogrodzie z Sonią Skoncovą

Andrej Mokoš
Andrej Mokoš
Bonami Blogger

Jedzenie smakuje lepiej na świeżym powietrzu. Tym bardziej, gdy smakołyki podajemy na talerzach w kolorach lata. Tak jak znana słowacka prezenterka telewizyjna Sonia Skoncová, która urządziła letniego grilla w stylu boho we własnym ogrodzie.

Serwuj posiłki na talerzach w wesołe wzory i uzupełnij je oryginalnymi kubkami. Masz gwarancję, że staniesz się niezapomnianym gospodarzem w oczach rodziny i przyjaciół.

Serwowanie w stylu boho

Oprócz pysznego jedzenia, wprowadź na stół dawkę stylu. Białe talerze to klasyka, którą można spotkać w wielu domach, ale cenne chwile spędzone z bliskimi na świeżym powietrzu wymagają prawdziwej uczty dla oczu. Dlatego Sonia wybrała bogato zdobione naczynia w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, które doskonale wyróżniają się w zielonych przestrzeniach.

Nie bój się łączyć różnych kolorów i wzorów – im bardziej kolorowo wygląda nakrycie, tym bardziej zrelaksowani poczują się Twoi goście. Zestawy naczyń obiadowych Villa d'Este dodadzą życia i wprowadzą trochę zabawy do Twojej jadalni na świeżym powietrzu. Na koniec dodaj proste sztućce, aby osiągnąć idealną harmonię.

Orzeźwienie w kolorach tęczy

Przyjęcie w ogrodzie zacznij od toastu z kieliszków, które wniosą nastrój. Ich różne odcienie odzwierciedlają różnorodność natury i wyjątkowość Twoich gości. Co więcej, każda osoba może wybrać swój ulubiony kolor i z dodatkową przyjemnością delektować się letnim koktajlem.

Aby jednak stół wyglądał gustownie i elegancko, Sonia sięgnęła po jasne szkło kryształowe, aby stworzyć wizualną równowagę. Pozostało już tylko przygotować orzeźwiający letni napój.

Akcesoria podkreślające atmosferę

Największą atrakcją przyjęcia w ogrodzie jest oczywiście pyszne jedzenie. Do tego potrzebny jest dobrej jakości grill, który jest niezbędnym elementem każdej imprezy na świeżym powietrzu. Pokaż gościom swoje zdolności przygotowywania i podawania potraw. Na przykład, podaj grillowane smakołyki na tacy do serwowania w kształcie serca.