Bonami Days do -50% | Złów swoją zniżkę →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Top 5: Świąteczny salon

Każdy z nas chciałby spędzić adwent w doborowym towarzystwie i atmosferze relaksu. Może w końcu czas zrobić coś, aby tak się? Ponieważ salon jest zazwyczaj centrum wydarzeń, warto mu poświęcić najwięcej uwagi wybierając bożonarodzeniowy wystrój.

Zebraliśmy pięć wskazówek, dzięki którym Ty i Twoi goście poczujecie się w salonie wyjątkowo przytulnie.

Sofa na przyjęcia i wieczór filmowy

Sofa, która dostosowuje się do każdej sytuacji istnieje. Kolekcja sof modułowych Bonami Selection Fairfield jest prawdziwym kameleonem.

W rzeczywistości sofa składa się z kilku rozdzielnych modułów, które można łączyć ze sobą w zależności od potrzeb. Możesz z łatwością przekształcić ją w miejsce do siedzenia, aby porozmawiać z przyjaciółmi lub zmienić ją w ogromne łóżko na leniwe dni oglądania filmów. To przydane nie tylko w Święta.

Futro z owczej skóry

Skóra owcza Bonami Selection to bardzo ładny dodatek do wnętrza. I nic dziwnego, bowiem w porównaniu do materiałów syntetycznych ma wiele zalet. Nie licząc nieodpartej miękkości, którą docenisz nie tylko podczas relaksu na kanapie.

Ale miękkość to nie jedyna rzecz, którą w niej pokochasz. Czy wiesz, że poszczególne włoski pokryte są lanoliną, która chroni je przed roztoczami, zabija bakterie i ma świetne właściwości termoizolacyjne? Dzięki temu naturalny materiał utrzyma Twoje stopy w cieple, co docenisz szczególnie w chłodne zimowe dni.

Dywan

Cudownie miękki, gładki i prezentujący się luksusowo – taki jest właśnie dywan Polar, który wykonany jest w 100% z mikrowłókna.

To model z najdłuższym i najcieńsze włosiem, jaki oferuje marka Think Rugs, dzięki czemu wygląda niemal jak prawdziwe futro niedźwiedzia polarnego. Będzie więc świetnym dodatkiem do (nie tylko) świątecznego salonu.

Świąteczny świecznik

Czy nawet podczas Świąt trzymasz się minimalistycznej elegancji? Duńska marka Kähler Design ma takie samo podejście. Jej subtelny, a zarazem wyjątkowy świecznik Urbania Lighthouse Tivoli doda Twojemu domowi świątecznego uroku.

Design najwyższej jakości kamionkowych świeczników zachwyca już na pierwszy rzut oka ręcznie rzeźbionymi otworami, które przepuszczają światło. Dzięki temu możesz rozkoszować się uroczą grą świateł i cieni.

Świeca zapachowa

Zmysły odgrywają dużą rolę w tym, czy czujemy się przyjemnie, czy też nie. Dlatego nie zapomnij o sojowej świecy o zapachu mandarynki i szafranu marki Perfumed Prague. Wosk sojowy został w całości wykonany z roślin niemodyfikowanych genetycznie. Dzięki temu świeca jest wegańska, biodegradowalna i nietoksyczna.

Po wypaleniu się świecy nie wyrzucaj pudełka. Tchnij w nie drugie życie i wykorzystaj do przechowywania biżuterii lub jako doniczkę na małe rośliny.