TOP 5: Świeczniki i świece

W zimne i ponure dni dobrze jest cieszyć się w domu relaksującą atmosferą hygge, którą wnosi blask świec. Zainspiruj się naszym wyborem najbardziej oryginalnych i popularnych świeczników i świec.

Produkty

Świeczniki marki Kähler Design

Każdy z nich jest inny, ale najlepiej wyglądają razem. Te kultowe, ręcznie robione świeczniki w kształcie domków z kolekcji Urbania pochodzą z pracowni duetu projektantów R7B (Mette Bache i Barbara Bendix Becker). Rozjaśnią każdy parapet, półkę lub stół i same stanowią świetną dekorację.

Świece zapachowe z centrum Pragi

Świece zapachowe Perfumed Prague są wykonywane ręcznie w Czechach ze 100% naturalnego wosku sojowego. Dzięki temu są wegańskie, biodegradowalne i nietoksyczne. To, co jednak pokochasz w nich najbardziej, to ich śliczne zapachy.

Świecznik zamiast wieńca adwentowego

Nie masz czasu na zrobienie wieńca adwentowego? Wykorzystaj świecznik na 4 świece – to eleganckie i szybkie rozwiązanie, które dodatkowo będzie pięknie prezentować się na stole.

Świece adwentowe

Co powiesz na to, aby zamiast czekoladek w ramach kalendarza adwentowego podarować sobie odrobinę czasu dla siebie? Zapal świecę adwentową i ciesz się chwilą spokoju każdego wieczoru.

Minimalistyczne świece i świeczniki

Świece sojowe Blomus nie wytwarzają sadzy, są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska. Ponadto, gdy świeca zapachowa wypali się, możesz wykorzystać jej stylowy betonowy pojemnik na inne sposoby – na przykład jako kubek na długopisy lub małą doniczkę.