TOP 5: Najlepsi pomocnicy przy świątecznym sprzątaniu

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Sprzątanie nie należy raczej do ulubionych elementów przedświątecznych przygotowań. Jednak jeśli masz odpowiednich pomocników, wszystko pójdzie gładko i szybko. Odkryj razem z nami te najlepsze.

Wiadra i mopy

Dobrej jakości, praktyczny mop pozwoli Ci zaoszczędzić wiele stresu i czasu. Na przykład Twist Ergo marki LEIFHEIT jest idealny nawet do bardzo delikatnych podłóg. Dzięki systemowi wyżymania zawsze będziesz mieć idealnie wilgotny mop, którym z łatwością wyczyścisz drewniane podłogi, a dzięki ruchomemu przegubowi dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc, na przykład pod łóżkiem czy pod szafą.

Myjki do okien

Oblewa Cię zimny pot na samą myśl o myciu okien? Ułatw sobie ten proces, zaopatrując się w myjkę do okien, która pomoże Ci wykonać pracę w krótkim czasie, a rezultaty będą doskonałe.

Miotełki do kurzu

Nie masz czasu ani nastroju na wycieranie na mokro mebli lub dekoracji? W takim razie świetnie sprawdzi się futrzana miotełka, która wchłania kurz, a po wszystkim wystarczy ją wytrzepać.

Ściągaczki

Nie musisz mieć wszystkiego idealnie wyczyszczonego – wystarczy, że dla efektu wypolerujesz wszystkie błyszczące powierzchnie i lustra. A odpowiednia ściągaczka może Ci w tym pomóc.

Pojemniki dla lepszej organizacji

Aby nie musieć zbyt często zajmować się sprzątaniem, postaw na przejrzystą organizację. W kuchni, łazience, a nawet w domowym biurze docenisz pudełka z kolekcji The Home Edit. Dzięki różnym rozmiarom i przezroczystemu materiałowi, będziesz mieć wszystko na oku.