Przedświąteczna wyprzedaż -20% lub więcej na 10 000+ produktów | Zaoszczędź →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

iDesign/The Home Edit

Marka The Home Edit już od 2015 roku nadaje nową formę domowej organizacji. W ofercie znajdziesz organizery, pojemniki, stojaki i inne akcesoria o charakterystycznym designie, dzięki którym zaprowadzisz porządek w swoim domu. Markę założyły Clea Shearer i Joanna Teplin, które są również producentkami serialu Netflix – Get Organized with The Home Edit.

Shop the look

3 powody, dla których warto wybrać Home Edit

Amerykańska marka The Home Edit powstała z jednym celem – zmienić tradycyjne myślenie o uporządkowanym domu i połączyć organizację, design i stylizację wnętrz. W związku z tym, design produktów marki jest bardzo charakterystyczny i znany na całym świecie.

Lepszy ogląd każdej przestrzeni
W asortymencie marki znajdziesz rozwiązania do przechowywania odpowiednie do każdego pomieszczenia – kuchni, spiżarni czy garderoby.

Dobrze zorganizowany dom w roli głównej
Założycielki firmy są gwiazdami serii Netflix Get Organized with The Home Edit, w której pomagają celebrytom i klientom w stworzeniu pięknej i funkcjonalnej przestrzeni.

Forma, funkcja, zabawa
Dzięki wyjątkowemu połączeniu tych trzech wartości, które znajdują odzwierciedlenie w produktach i treściach marki stara się ona poprawić jakość codziennego życia.

Filtry i sortowanie
Kolekcja
Cena
Jakość
W magazynie
Zniżki
Nowości
Filtry i sortowanie
Cena
Jakość
Dostępność
Wyświetlono 48 z 51 produktów