Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 403 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrowłókna, kwiecisty, pomarańczowy/szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Neon Angel
Czarna, metalowa, LED, wbijana, na baterie, IP44, 23,5x1,5x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hilight
Lampka dziecięca Flamingo
Miętowa, plastikowa, na baterie, 13,5x8,5x29,5 cm
(1)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Drewniana zabawka Sweet Savane
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Bączki zestaw
3 szt., drewniane
(1)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hilight
Lampka dziecięca Palm
Biała, plastikowa, na baterie, 18,5x8,5x29,5 cm
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Dekoracja świetlna Frida
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø7x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Suszona roślina Olise
10x10 cm, wysokość 93 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Phytia
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 26x4,5x45,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Szklana, LED, na baterie, ø9,5x19 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
RecentToys
Gra planszowa The Big Five - Dice
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Crystal Snowman
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 25x10x26 cm
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
RecentToys
Gra planszowa The Big Five - Cards
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Mishell
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 35x5,5x35 cm
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Plecak dziecięcy Monster
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Esschert Design
Konewka dziecięca
Rekomendowany wiek 3+ lat
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Kyoto
17x23 cm, stojąca/ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hilight
Lampka dziecięca Pineapple
Biała, plastikowa, na baterie, 13x8,5x29,5 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, szare, w kropki
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Mushroom
Silikonowa, 43x35,5 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 13 cm, wysokość 16 cm
(11)
Dostawa od 21.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Cracked Terrazzo
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ballonet Socks
Skarpetki
Męskie/damskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Mata stołowa dla dzieci
Silikonowa, 48x25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Gypsophila
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Mata stołowa dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Plastikowa/silikonowa, 28x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Styler
Ramka Malaga
22x28 cm, ścienna, zielona, rozmiar zdjęcia: 15x21
(7)
Dostawa od 19.11.2026
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(24)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Matcha Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(5)
Dostawa od 15.12.2026
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 70x130 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (3)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe/kremowe, 140x200 cm
(2699)
Dostawa od 16.10.2026
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Star Trading
Kabel zasilający Connecta
500 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Angus Highland Cow
Z mikropluszu, brązowy/beżowy, 130x170 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Kalendarz niedatowany Smart
240 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Koc Nutcracker
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 130x170 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Djeco
Piłka dmuchana Fish
Ø 33 cm
(11)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 400 ml
(1)
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
15,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poduszka na krzesło Romane
Z mikrowłókna, wiązana, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
95,92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, beżowa, 45x45 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel dziecięca Transport
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 120x150 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
98
99
100
...
113
Załaduj więcej