7.–10.10. | Zniżka 20% z kodem DOM20*Obowiązuje przy dokonaniu zakupu za minimum 600 zł na wszystko prócz przecenionych i innych wybranych produktów.

7.–10.10. | Zniżka 20% z kodem DOM20*Obowiązuje przy dokonaniu zakupu za minimum 600 zł na wszystko prócz przecenionych i innych wybranych produktów.

Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Wizyta w ogrodowym salonie blogerki Roksany

Blogerka Roksana Ciuchilan kocha podróże, ale przyznaje, że odkąd urodziły się jej dzieci, zrozumiała, jak ważne jest, aby cała czwórka spędzała razem trochę spokojnego czasu w domu. Dlatego w ciągu ostatniego roku starała się upiększyć każdy zakątek swojego domu. Ogród stał się jednym z ich ulubionych miejsc do spędzania czasu z maluchami.

@Prinlume
to nie tylko dziennik podróży Roksany, ale również miejsce, w którym dzieli się ona chwilami spędzonymi z najbliższymi w swoim nowo urządzonym ogrodzie, w którym znalazły się meble i akcesoria z Bonami.

Zeszłego lata przeprowadziliśmy się w środku fali upałów i nie mieliśmy okazji cieszyć się ogrodem. Było strasznie gorąco, więc nawet nie otwieraliśmy okien, nie mówiąc już o siedzeniu na zewnątrz. W tym roku jednak przygotowaliśmy się z wyprzedzeniem. Chcieliśmy stworzyć miejsce na zewnątrz, w którym moglibyśmy spędzać całe dnie.

Ściana salonu jest cała przeszklona, z dużymi drzwiami, które otwierają się na ogród. Ponieważ większość czasu spędzamy w salonie, chcieliśmy go powiększyć i rozszerzyć na ogród. Nie wybrałam konkretnego stylu, chciałam tylko, żeby był jak najbardziej swobodny i prosty.


Nie wiedzieliśmy dokładnie jaki styl i paletę kolorów wybrać, ale uzgodniliśmy, że potrzebujemy zestawu mebli ogrodowych, dywanu na zewnątrz dla dzieci do zabawy, parasola, leżaków i oczywiście grilla.

Nasz ogród nie jest duży (wręcz przeciwnie), ale mamy mały drewniany taras. Wybierając wyposażenie nie braliśmy pod uwagę trendów czy modnych kolorów, bo chcemy z nich korzystać jak najdłużej.


Najpierw wybraliśmy zestaw mebli ogrodowych z fotelami, sofą i stolikiem. To była właściwie jedna z pierwszych rzeczy, które kupiliśmy, kiedy się wprowadziliśmy, ponieważ chcieliśmy mieć nasz ogród gotowy tak szybko, jak to możliwe. Wybraliśmy prosty zestaw mebli, wykonany z jasnoszarego sztucznego rattanu z drewnianymi elementami.

Później dodaliśmy dywan i poduszki ogrodowe.


Marzył mi się także mały kącik w ogrodzie, gdzie moglibyśmy się opalać, dlatego wybraliśmy również dwa leżaki. Bardzo spodobał mi się ich prosty design oraz łatwość zamykania/otwierania i przechowywania.

Andrei bardzo chciał mieć grill i zestaw akcesoriów do grillowania.


Największą zaletą jest to, że wszystkie rzeczy (łącznie z dywanem i poduszkami) możemy zostawić na noc na tarasie i nie musimy ich chować, ponieważ zostały one specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz.

Aby wnieść do ogrodu miły nastrój sprawiliśmy sobie także girlandy świetlne, koce i poduszki, które pasują do dywanu. Wkrótce dodamy stojaki na rośliny i donice z kwiatami. Mamy już na podwórku kilka małych drzewek, które ożywiają ogród, ale chciałabym mieć dużo kwiatów, aby wnieść na taras jeszcze więcej życia.


Produkty

Więcej inspiracji