Przedświąteczna wyprzedaż -20% lub więcej na 10 000+ produktów | Zaoszczędź →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Domowe biuro w minimalistycznym stylu

Wyznajesz zasadę „mniej znaczy więcej” i marzy Ci się kącik do pracy, który jest stylowy, a zarazem prosty? W takim razie biuro w stylu minimalistycznym jest właśnie dla Ciebie.

Minimalizm w miejscu pracy pozwoli Ci na pozbycie się wszystkiego, co Cię przytłacza i nie pozwala osiągnąć pełnego potencjału. Urządź z nami domowe biuro, gdzie nic nie będzie Cię rozpraszać.

Najważniejsze jest biurko i krzesło

Meble odgrywają główną rolę w miejscu pracy. Dobrze dobrane biurko może być dziełem sztuki samym w sobie. Do minimalistycznego biura wybierz lekkie meble w jasnych kolorach i o prostych liniach.

Co najważniejsze, Twoje biurko i krzesło muszą być funkcjonalne i zapewniać Ci komfort w sposób, który uchroni Cię przed bólem pleców czy głowy.

Dowiedz się, jak poprawnie siedzieć przy biurku aby uniknąć problemów ze zdrowiem.

Drewno i biel w rolach głównych

Aby stworzyć minimalistyczne biuro, wybierz naturalne materiały, takie jak drewno, metal, szkło, a nawet skóra i kamień. Wybieraj jednak z umiarem i łącz nie więcej niż 2-3 materiały.

Pozwól, aby kolor biały grał główną rolę i połącz go z ziemistymi odcieniami brązu, szarości lub beżu. Możesz też wybrać jeden bardziej rzucający się w oczy kolor, np. ciemną zieleń, a nawet złoto. Użyj ich jednak na mniejszej powierzchni lub kilku dekoracjach, aby nie wyglądały zbyt agresywnie.

Akcesoria 2 w 1: ładne i funkcjonalne

Dekoracje takie jak rośliny doniczkowe lub świece dodają osobistego charakteru i przytulnego nastroju. Wybierz jednak tylko kilka, aby nie rozpraszały Twojej uwagi.

Najlepsze akcesoria to 2 w 1, czyli dekoracyjne i funkcjonalne, np. artykuły piśmiennicze, lampki na biurko czy organizery.

Aby osiągnąć całkowity minimalizm, który będzie cieszył oko, będziesz musiał pożegnać się z chaosem. Poznaj najlepsze sposoby, aby zorganizować swoje dokumenty i zorganizować swoje biurko raz na zawsze.