Zniżka 15% z kodem LUTY15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Top 5 pomysłów na firmowe prezenty świąteczne

Andrea Pavić
Andrea Pavić
Bonami Blogger

Wraz ze zbliżającymi się Świętami i końcem roku, wielu z nas szuka idealnego prezentu dla partnerów biznesowych, współpracowników i klientów. Takie upominki są najczęściej miłym gestem za udaną współpracę w minionym roku, a także pozostawiają dobre wrażenie. Jeśli szukasz czegoś, co łączy funkcjonalność z odrobiną stylu, te pomysły są idealne dla Ciebie. Zainspiruj się!

Kubek na kawę lub herbatę

To zdecydowanie więcej niż tylko kubek! Wyobraź sobie, że Twój prezent umili chwilę przerwy i wywoła uśmiech na Twarzy współpracowników czy partnerów biznesowych. Jeśli kupujesz je dla kolegów, których dobrze znasz, weź pod uwagę ich ulubione kolory lub zajęcia, a na pewno będą zadowoleni z kubka, który wybrałeś z myślą o nich.

Nowoczesne doniczki i wazony

Jeśli planujesz podarować w prezencie kwiaty, dobierz do nich doniczkę lub wazon. Dzięki takiemu połączeniu każdy stół lub kącik stanie się miejscem, które emanuje życiem i elegancją. To dobry pomysł, nawet jeśli w biurze nikt nie ma czasu zajmować się roślinami. Wówczas postaw na eleganckie, sztuczne rośliny. Jeśli dzięki Tobie pojawi się w biurze więcej zielonego koloru, Twoi współpracownicy będą bardziej zrelaksowani.

Świeczniki, zegary stołowe i ramki na zdjęcia

Drobiazgi? O tak, to one często kradną show! Niezależnie od tego, czy jest to świecznik, który wprowadza nastrój i poprawia atmosferę podczas dnia pracy, zegar, który przypomina o czasie, czy ramka, która zachowuje wspomnienia, to trio jest pewnym hitem.

Tutaj możesz kierować się zasadą mniej znaczy więcej i wybierać minimalistyczne elementy w kolorach, które będą pasować do każdego biurka, takich jak biel, beż, czerń lub delikatne odcienie ziemi. Jeśli lepiej znasz swoich kolegów lub partnerów biznesowych i wiesz, że lubią bardziej wyjątkowy styl, a ich biuro jest urządzone w nowoczesnym, industrialnym stylu możesz odważyć się i wybrać ciekawsze wzory, jasne kolory, a nawet humorystyczne elementy.

Organizery na dokumenty i artykuły biurowe

Biurko bez bałaganu? Dzięki temu eleganckiemu rozwiązaniu Twój prezent może stać się bohaterem każdego dnia pracy. Nowy organizer nie jest złym pomysłem nawet dla najbardziej schludnych osób, ponieważ zawsze znajdą dla niego nowe zastosowanie i zaoszczędzą czas oraz energię następnym razem, gdy będą czegoś szukać.

Kalendarze i planery

W dzisiejszym zabieganym świecie organizacja jest kluczowa. Elegancki planer lub kalendarz może pomóc partnerom biznesowym pamiętać o zobowiązaniach i spotkaniach.

Chociaż dziś prawie wszystko jest zdigitalizowane, nic nie zastąpi kawałka papieru. Wybierz więc kalendarz książkowy, biurowy lub ścienny, który zawsze jest dobrym pomysłem i pozwoli odpocząć od ekranu smartfona i aplikacji.