Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 682 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Allstar
Kubek na szczoteczki do zębów Olinda
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(14)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Melle
Ścienny, biały
(19)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, brązowy, ø 9,5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Dla kotów, ceramiczna, z nadrukiem, ø 13 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Dla psów, ceramiczna, z nadrukiem, ø 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Rotho
Woreczki na żwirek do kuwety zestaw Biala
4 szt., plastikowe, czarne, 11x18 cm
(9)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Figurka
4x8 cm, wysokość 25 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Royal
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(46)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z haczykami zestaw
10 szt., metalowe/plastikowe, szare
(7)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
2,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 7x7 cm, wysokość 10 cm
(30)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Gardinia
Żabki do karniszy zestaw
20 szt., metalowe, w kolorze srebra
(18)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska spowalniająca jedzenie Dog Fantasy
Dla psów, ø 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Nakładka na kran do odkamieniania
(57)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Koszyk Jute
Plastikowy, szarobrązowy, ø 17 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Embossed Paw
Tekstylna, szara, 30x40 cm
(5)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na sukienkę Milky
Biały, wysokość 137 cm
(36)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Celano
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(131)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Haczyk Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer kuchenny
Tekstylny, szary, 18x18 cm
(64)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Stoper do drzwi
Drewniany, w naturalnym kolorze, 3x12 cm, wysokość 4 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer do szuflady Soft Storage
Tekstylny, 16,5x29 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Zapasowa końcówka do mopa
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(64)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(65)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Lunchbox To Go
300 ml/600 ml, z podziałką, plastikowy, zielony
(48)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Nostalgia
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(95)
W magazynie
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka
(29)
Dostawa od 06.11.2026
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Curver
Koszyki zestaw Softex
2 szt., do przechowywania, plastikowe, niebieskie, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28,69 zł
14,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 9 szt.
Vileda
Gąbki do naczyń zestaw Pro Clean
9 szt.
(4)
W magazynie
28,02 zł
3,11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Portes
Plastikowa, w matowym białym kolorze, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(3)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jayana
Odpowiedni do prania, do WC, biały/różowy, 45x45 cm
(1)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Dla kotów, ceramiczna, z napisami, ø 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pokrywa do pojemnika Albris
Plastikowa, czarna, pojemność 45 l, 57x39x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Smycz Cosy
Czarna, długość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka Loano
Czarna, długość 23 cm
(4)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, czarny, 40 x 38,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Figurka
4x8 cm, wysokość 25 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
2 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(19)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Zapasowa końcówka do mopa Ultima
(21)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Zeta
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
(11)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
2,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Imperia
Odpowiedni do prania, do WC, morski, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Siatka ochronna do prasowania
Tekstylna, niebieska, 40x60 cm
(1018)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
6 szt., w naturalnym kolorze, ø 3,5 cm, wysokość 1 cm
(233)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Double
Tekstylna, czarna, 26x46 cm
(12)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Pattou
Tekstylna, szara, 30x40 cm
(6)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Homéa
Rękawice gumowe zestaw
3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Butelka Bugel
1 l, szklana
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage Round
Tekstylny, szary, ø 20 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
145
146
147
148
149
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt