Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 665 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka do fug
(173)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Szczotka
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Zabawka dla psa Dog Fantasy Shark
Gumowa, zielona/niebieska
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Polaris
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(149)
W magazynie
23 zł
z kodem
26,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, brązowe
(3)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Allstar
Uchwyt na papier toaletowy Parma
Bez wiercenia, plastikowy, w kolorze matowej czerni, 7x16 cm, wysokość 6,5 cm
(9)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Addis
Klipsy do suszenia skarpetek zestaw Sock Buddy
2 szt., białe, 2,5x30 cm, wysokość 6 cm
(27)
Dostawa od 06.11.2026
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., biodegradowalne, 7 l
(44)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Emmy
Metalowy, czarny
(6)
Dostawa od 30.10.2026
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 15 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
15 szt., w naturalnym kolorze, 2x2,5 cm, wysokość 1 cm
(733)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
16 szt., w naturalnym kolorze, 2x2 cm, wysokość 2 cm
(168)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do lodówki
Plastikowy, wysokość 6 cm
(7)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Sitka do zlewu zestaw
2 szt., metalowe, szare, ø 7 cm
(41)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Podkładka do naczyń Gravity
Plastikowa, szara, 42x8 cm
(25)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., 50 l
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
SP TREND
Drążki na zazdrostki zestaw
2 szt., metalowe, regulowane, 60 - 90 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Butelka podróżna dla psa Dog Fantasy
Niebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Love Story
Butelka podróżna dla psa Travel
Ciemnoszara
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Dla czworonoga, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Łopatka Cat It Design
Plastikowa, szara, 16x32 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Butelka na olej
Pojemność 380 ml, szklana, ciemnozielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na maszynkę do golenia Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, ø 8 cm, wysokość 3 cm
(892)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lemon
Niebieskie
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Zabawka dla kota Magic Cat Laser
Metalowa, czarna
(3)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Zabawka dla psa Dog Fantasy Bone
Gumowa, zielona/niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawki dla kota zestaw Boho Fish
2 szt., tekstylne, kremowe
(6)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 2x5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Koszyk Knit
Do przechowywania, plastikowy, biały, wysokość 14 cm
(32)
W magazynie
24 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Łopatka
Plastikowa, czarna, 10x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Valenza
Bez wiercenia, plastikowy, czarny
(72)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Jana
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z żabkami zestaw Eta + Theta
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, czarny, 13x3,5 cm, wysokość 8,5 cm
(8)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na gąbkę
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 3x5 cm, wysokość 5 cm
(59)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Farfalina
Metalowy, szary
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, plastikowe
(10)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Worek próżniowy Compress Vanilla
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Lavender
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 3 szt.
Ulubione
Rotho
Zapasowe filtry węglowe zestaw
3 szt., czarne, 6x15 cm, wysokość 8 mm
(58)
W magazynie
24 zł
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Żabki do szyny sufitowej zestaw
10 szt., plastikowe, białe
(4)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
4 szt., w naturalnym kolorze, wysokość 1 cm
(115)
W magazynie
20 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Separator do pojemnika K Latch Box
Plastikowy, szary, 35,5x26,5x8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SP TREND
Drążek na zazdrostki
Metalowy, regulowany, 60 - 110 cm
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Sitko do zlewu Sava
Silikonowe, czarne, ø 12 cm
(32)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Deva
W naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Antibacterial
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., 30 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
1,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
143
144
145
146
147
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt