Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 682 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(573)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Kubek na szczoteczki do zębów Amber
Ceramiczny, biały, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(21)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Minas
Biały, 280 ml, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(15)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, biały
(53)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Mydelniczka Fablo
Ceramiczna, brązowa, 10x13,5 cm, wysokość 2,5 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Goldes
Odpowiedni do prania, czarny/w kolorze złota, 40x60 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Adria
Do łazienki, plastikowy, czarny, wysokość 10 cm
(100)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Szufelka i zmiotka 2v1
Plastikowa
(28)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Czyścik do łap
Niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Baby Cats
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(174)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 2,5 l, 24x18x8 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Spiral
2 szt., metalowe, niebieskie, długość 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
(15)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SP TREND
Drążek na zazdrostki
Metalowy, regulowany, 55 - 85 cm
(11)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Zapasowa końcówka do mopa
(121)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz do butów Vario
Szary
(273)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Pojemnik na proszek do prania Multi
Biały, 18x24 cm, wysokość 24 cm
(5)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Poszewka na poduszkę Forest Nest
Na zamek , 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Szczotka Pet
(9)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt Chenille
Szara
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt Bamboo
W naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka do butelek
(46)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Reling kuchenny
Ze stali nierdzewnej, szary, 35 cm
(31)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw City
6 szt., wiszące, plastikowe, w kolorze srebra
(220)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
5,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Gąsior
1 l, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
30,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Ręcznik dla zwierząt
Niebieski
(5)
W magazynie
26 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miska
Plastikowa, czarna, 7,7 l, ø 34 cm, wysokość 13 cm
(28)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miska
Plastikowa, czarna, 8 l, 29x32 cm, wysokość 14 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Półka łazienkowa Minas
Wisząca, plastikowa, czarna
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, stalowy, czarny
(93)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Haczyk Galileo
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny
(95)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na kubki Nolan
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Plaček Pet Products
Filtry do poidełka fontanny Catit Pixi
3 szt., dla kotów
(10)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(9)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Filaire Aluminium
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze matowej czerni, 10x14 cm, wysokość 5 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Uchwyt na papier toaletowy Filaire Aluminium
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 8x15 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na butelki
Plastikowy, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Pokrywa do pojemnika
Plastikowa, biała, 38x48x4 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Orion
Szkatułka na biżuterię
Plastikowa, z lustrem/podróżna, 9,5x9,5 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Sztyft do czyszczenia żelazka
Biały
(755)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Smart
Plastikowy, biały, 91 ml, ø 7 cm, wysokość 17,5 cm
(5)
W magazynie
25 zł
z kodem
29,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Wenko
Antypoślizgowe naklejki na wieszaki zestaw
20 szt., silikonowe, białe/szare, długość 5 cm, wysokość 2 mm
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29,99 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Milky
Tekstylny, biały, 70x50x30 cm
(100)
W magazynie
25 zł
z kodem
29,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur Rivoli
Brązowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(184)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Compactor
Pojemnik Sandy
Tekstylny, beżowy, 28x12x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Amber
Ceramiczna, biała, 8x12 cm, wysokość 2 cm
(14)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Little Cats
Odpowiedni do prania, biały/czarny, 40x60 cm
(116)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
144
145
146
...
149
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt