Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 640 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
W naturalnym kolorze, 7x18 cm, wysokość 1,5 cm
(313)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla kota Boho Cat
Tekstylna, różowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Homéa
Szczotka Terrazzo
(6)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, bambusowe, w matowym białym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Smart
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 2,5 cm
(14)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Homéa
Litery na pudełka do przechowywania Stackable
Białe, 11,5x20x3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Dla kotów, ceramiczna, z nadrukiem
(2)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy WATER
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowego złota
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Sznur na pranie
Antracytowy
(16)
Dostawa od 20.11.2026
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Arlequin
W kolorze złota
(1)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szelki dla zwierząt Reflective
W rozmiarze XS, żółte
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci
Plastikowy, niebieski, 1,8 l
W magazynie
20,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Marble
Na zamek , geometryczna, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
20,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Kubek na szczoteczki do zębów Minas
Biały, ø 7 cm, wysokość 12 cm
(11)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Kubek na szczoteczki do zębów Lyon
Plastikowy, w kolorze matowej czerni, ø 7,5 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Gardinia
Agrafki do zasłon zestaw
20 szt., metalowe, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Miska podróżna Dog Fantasy
Dla psów, plastikowa, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Addis
Szczotka do naczyń Fairy
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Haczyki zestaw Onda
2 szt., ścienne, plastikowe, w kolorze srebra
(216)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Agrafki do zasłon zestaw
10 szt., plastikowe, białe
(4)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
1,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Agrafki do zasłon zestaw
10 szt., plastikowe, białe
(6)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
1,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 8x12 cm, wysokość 2,5 cm
(3)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Kubek na szczoteczki do zębów Lyon
Plastikowy, w matowym białym kolorze, ø 7,5 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Kubek na szczoteczki do zębów Smart
Plastikowy, biały, ø 7 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Żabki do karniszy zestaw
10 szt., metalowe, w kolorze brązu
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
1,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
SP TREND
Krążki do karniszy zestaw
20 szt., plastikowe, białe
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
0,95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Love Story
Szczoteczki do zębów dla zwierząt zestaw
Białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., wiszące, metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
4,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Butelka z dozownikiem
375 ml, plastikowa, biała
(29)
W magazynie
16 zł
z kodem
18,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Haczyk Fixeo
Bez wiercenia, bambusowy, biały/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Metaltex
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, plastikowe, białe
(61)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
4,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., bez wiercenia, metalowe, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
4,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Mydelniczka Gravity
Plastikowa, szara, 8x14 cm, wysokość 1 cm
(9)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowego złota
(2)
W magazynie
14 zł
z kodem
16,99 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Klipsy do wieszania ręczników zestaw
5 szt., wiszące, stalowe
(207)
W magazynie
14 zł
z kodem
16,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Agrafki do zasłon zestaw
10 szt., plastikowe, białe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
14 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Sitko do zlewu
Metalowe, w kolorze srebra, ø 7,5 cm
(179)
W magazynie
13 zł
z kodem
15 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Zapasowe gąbki do szczotki do naczyń zestaw Fairy
3 szt.
(13)
W magazynie
13 zł
z kodem
15 zł bez kodu
5 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Gąbka do mycia naczyń Fairy
Plastikowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
13 zł
z kodem
14,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki do zasłony prysznicowej zestaw Vitamine
12 szt., plastikowe, białe, 4 cm
(4)
W magazynie
12 zł
z kodem
14 zł bez kodu
1,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
144
145
146
147
148
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt