Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Luksusowy · ONA
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (3)
ONA
151 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
ONA
Misa Duna
Na sałatkę, bordowa, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., zielony, ceramiczny
(1)
Dostawa od 23.10.2026
130 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, różowe
Dostawa od 23.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Chlebak Fresh
Metalowy, zielony, 18x21,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 230 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
110 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 210 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
29,5 x 22,5 cm, kamionka
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, w bursztynowym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, niebieskie
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, żółte
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, różowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, żółte, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(2)
Dostawa od 23.10.2026
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Dzbanek Cruse
Szklany, 1,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
Dostawa od 23.10.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Billie
Ø 26 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na sałatkę, kamionkowa, różowa, 1,63 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Ø 25 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, niebieska, 10,5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, zielona, 10,5x16 cm
Dostawa od 23.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
22,5 x 15 cm, kamionka
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, zielony
(1)
Dostawa od 23.10.2026
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, szary
(2)
Dostawa od 23.10.2026
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Taca Fika
10x28,5 cm, porcelanowa
(1)
Dostawa od 23.10.2026
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
ONA
Taca Fika
10x28,5 cm, porcelanowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
2
3
4
Załaduj więcej