Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · ONA
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (3)
ONA
151 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
ONA
Filiżanki zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, musztardowe, 230 ml
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, musztardowy
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
ONA
Łyżeczki do kawy zestaw Tilly
Dla 6 osób, 6 szt., szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
11,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Duo
Kamionkowa, zielona, 710 ml, ø 15,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, niebieskie
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, lawendowy
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnozielona, 130 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
Dostawa od 23.10.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Ø 25 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, bordowy
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, ciemnofioletowy
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Duo
Kamionkowa, niebieska, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
ONA
Filiżanki zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, beżowe, 230 ml
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, zielona, 10,5x16 cm
Dostawa od 23.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Fika
330 ml, porcelanowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, różowe
Dostawa od 23.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Taca Fika
9x20 cm, porcelanowa
(1)
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Fika
Porcelanowa, bordowa, 500 ml, ø 13 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnozielona, 270 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, żółte
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
ONA
Filiżanki zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, różowe, 230 ml
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Taca Fika
10x28,5 cm, porcelanowa
(1)
Dostawa od 23.10.2026
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnoniebieska, 270 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, niebieska, 10,5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnoniebieska, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na zupę, kamionkowa, bordowa, 420 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Fika
Porcelanowa, beżowa, 170 ml
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, zielony/fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/fioletowa, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, szary
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, beżowe, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
2
3
4
Załaduj więcej