Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Luksusowy · ONA
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (3)
ONA
151 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, zielony/pomarańczowy
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na zupę, kamionkowa, bordowa, 420 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Głęboki, ø 18,5 cm, kamionkowy, czarny/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnożółty
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Głęboki, ø 18,5 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, zielona/fioletowa, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, zielona/pomarańczowa, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnoniebieska, 270 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnozielona, 270 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Fika
Porcelanowa, beżowa, 170 ml
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, bordowy
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, ciemnofioletowy
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, lawendowy
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, musztardowy
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Duna
300 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, szary
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, zielona/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, czarna/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, czarny/kremowy
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duna
Kamionkowa, bordowa, 220 ml
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na dip, kamionkowa, bordowa, 260 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na sałatkę, kamionkowa, różowa, 120 ml, ø 11 cm
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnoniebieska, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnozielona, 130 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/fioletowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/pomarańczowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Spodek Duna
Kamionkowy, różowy, ø 14,5 cm
W magazynie
25 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
1
2
3
4
Załaduj więcej