Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tanie wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 213 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 280 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek
Na mleko, ze stali nierdzewnej, 1,5 l, ø 15,5 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Patelnia
Do racuchów, żeliwna, ø 23 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Nóż
Do plastrowania, ze stali damasceńskiej, długość klingi 15,5 cm, rękojeść: drewno
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Design Letters
Miska Snack
Do serwowania, porcelanowa, czarna, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Dzbanek Lorson
Ceramiczny, jasnoszary, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vita
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci Dusky Pink
Silikonowy, ceglasty, 19x20,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Serwis do herbaty Artisan
Kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Koszyk na owoce Iris
Ø 25 cm, metalowy, czarny
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 290 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, zielony/szary
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, w kolorze kości słoniowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Czajnik Greenish
Szarozielony, ze stali nierdzewnej, pojemność 2 l
(7)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Etażerka Molly
Szklana, biała, ø 29 cm
(30)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubki zestaw Beth
2 szt., 300 ml, ceramiczne, kremowe
(4)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kütahya Porselen
Filiżanki zestaw Eyes
4 szt., ceramiczne, na espresso/ze spodkiem, 90 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Czajnik
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,7 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
29,5 x 22,5 cm, kamionka
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Jogurtownica
Plastikowa
(1)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 230 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
31,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Serve
Do serwowania, ø 24 cm, metalowy, w kolorze srebra
Dostawa od 23.10.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 620 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Pojemnik
Na ziemniaki, metalowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Kubek termiczny Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany, w kolorze matowego srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Głęboki, ø 19 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Keksówka Nest™ Bake
30 x 19 cm, stal
Dostawa od 15.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, beżowe, 360 ml
(2)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(4)
Dostawa od 23.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Shaker do dressingów Grand Cru
250 ml, szklany
(1)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, niebieska, 460 ml, ø 13 cm
(76)
W magazynie
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, kremowa, 460 ml, ø 13 cm
(55)
W magazynie
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Termos dla dzieci Botanicals
Metalowy, czerwony/biały, 560 ml
Dostawa od 15.10.2026
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Garnek Metalic
Z pokrywką, emaliowany, 3,25 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Jang
Czarny, żeliwny
(57)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Waga kuchenna Foodie
Biała, cyfrowa, plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Waga kuchenna Foodie
Czarna, cyfrowa, plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Butelka do saturatora Brus
Plastikowa, pojemność 1,15 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Filtry do dzbanka filtrującego zestaw Magnesium+
3 szt., plastikowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
42,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Patelnia Grande
Na naleśniki, ø 27 cm, odpowiednia na indukcję
(68)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
52
53
54
...
88
Załaduj więcej