Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tanie wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 218 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Filtry do dzbanka filtrującego zestaw Magnesium+
3 szt., plastikowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
42,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Patelnia Grande
Na naleśniki, ø 27 cm, odpowiednia na indukcję
(68)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Zestaw pierścieni na serwetki Bowerbird
4 szt., ø 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
31,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Nóż
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Talerz Hammershøi
Głęboki, ø 21 cm, porcelanowy, biały
(9)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Naczynie do gotowania ryżu
Ø 18 cm, plastikowe
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 180 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pojemnik Belor
Na żywność, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stolnica
39,5x60 cm, drewniana
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Pojemnik próżniowy
1,2 l, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Kubek podróżny
340 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Miski dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Kubek podróżny
340 ml, szklany, ciemnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
3,8 l, na żywność, plastikowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ladelle
Deska z akcesoriami Fromagerie
4 szt., 25 x 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Deska Marmore
Do serwowania, marmurowa, 31 x 21 cm
(4)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, brązowe, 150 ml
(5)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
32,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Chlebak Greenish
Metalowy, jasnozielony, 23x42 cm
(6)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, ze stali nierdzewnej, miętowy/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, ze stali nierdzewnej, niebieski/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, ze stali nierdzewnej, różowy/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Piersiówka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 30 cm, plastik
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press Moshi
Pojemność 600 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, beżowa, ø 22 cm, pojemność 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Jolly
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(7)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Yule
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, kremowe
(9)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Serwis do herbaty
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 35 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, szałwiowa, ø 22 cm, pojemność 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Szklanka Mikkeler
400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Winslet
Szklany, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Butelka dla dzieci Dachshund
Z tritanu, turkusowa, 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Caramella
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, różowe
Dostawa od 21.10.2026
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Mix
4 szt., 40 ml, do wódki
Dostawa od 21.10.2026
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Kawiarka Luma
350 ml, szklana, szara
Dostawa od 23.10.2026
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik
Na ziemniaki, metalowy, biały
(905)
W magazynie
105 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 490 ml, do piwa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miarki zestaw Mensura
3 szt., plastikowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Anniversary
2 szt., ceramiczne, 300 ml
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Krajalnica Cube
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Chlebak
Plastikowy, beżowy, 23x40 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
53
54
55
...
88
Załaduj więcej