Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 933 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Augustina
Z mieszanki wełny, na zamek , 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
127,78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Christmas
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, biała/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 70x140 cm
(1)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Crepuscule
Zaciemniająca, szara, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Zmywalny, szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 50x120 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel White Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, kwiecista, biała/szara, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., szare, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Green Gate
Rękawice kuchenne zestaw Dina
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, różowe, 20,5x20,5 cm
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Jule
Brązowy, 60x60 cm
(1)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x300 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Botany
Lniana, na zamek , kwiecista, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Solea Or
Brązowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Flanela
Zielona, 10x80 cm
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Linella
Dwuosobowe, zielone, 160x200 cm
(1)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Homede
Zasłona Carmena
Szara, 140x270 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Pirates
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, bawełniana, 120x150 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Light Grey
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(1)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Cosy Coeur
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, jasnobrązowy, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, fioletowa, 140x270 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Rodzaj mocowania (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Mata stołowa Mala
Z mieszanki juty, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papieru, kwiecisty, 120x180 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, satynowe, szare, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Gardinia
Firanka Dolly-Voile
Kwiecista, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Linka
Z woalu, biała, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Cookie
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, beżowy
(1)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, beżowy, 132x178 cm
(1)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca Style
Pluszowa, różowa, 32x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Halloween Ghosts
Pluszowa, z motywem Halloween, biała, 35x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Botany 2
Lniana, kwiecista, kopertowa, 65x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
277 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Tropy
Wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Opulent Jacquard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, strukturalna, jasnobrązowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rava
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Stripe
2 szt., plastikowe, w paski, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
87
88
89
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe