Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 936 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Restilo
Pokrowce zestaw Sento
Na krzesło, 4 szt., elastyczne, 48 cm, brązowe
(1)
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Lavender
Kwiecista, biała, 135x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Turkusowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Comallo
Z mieszanki wełny, zielona, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, w kolorze khaki, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Zasłona Zanzibar Woven Stripe
W paski, beżowa, 140x229 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Etamine
W paski, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, biała, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Fox and Woodland Friends
2 szt., zielona/brązowa, 168x183 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
213 zł
z kodem
250 zł bez kodu
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Firanka Flat
Biała, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Rex London
Ścierka Boat Race
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Dzień i noc, szarobrązowa, 42,5x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, różowa, ø 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bawełniany, z nadrukiem, niebieski, 137x229 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Poduszka dekoracyjna Carved Fur
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Checkerboard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, z materiału bouclé, strukturalna, kremowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
224 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, koniakowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Beżowa, 42,5x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Dandelion
Z woalu, kwiecista, biała, 140x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Twily
Kremowa, 135x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Etamine
Ciemnoszara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
JUNA
Ścierka Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, beżowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Yokahama
Zaciemniająca, z mikrowłókna, kwiecista, szara, 135x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Blue Fog
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, niebieska/szara, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Pompinou
Strukturalna, biała, 60x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, jasnoniebieska, 140x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Lil Planet
Dzianinowy, z bawełny organicznej, różowy, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Twily
Jasnozielona, 135x180 cm
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 400x270 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
297 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sarina
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Södahl
Obrus Charm
Bawełniany, kwiecisty, beżowy, 140x270 cm
(1)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
JUNA
Ścierka Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, beżowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Taśma uszczelniająca Sausage Dog
Różowa/szara, 17x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Z ornamentami, czerwony/w kolorze złota, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, w kolorze khaki, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Ebany
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona Happiness
Kremowa, 130x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Transport
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 120x150 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Strong
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, flanelowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
1
...
86
87
88
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe