Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany
...
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany · Oferty i zniżki
Zasłony
Firany
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Design
Wzór
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
979 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, 168x183 cm
(140)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
146,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Linen Tales
Firanka White
Biała, 130x250 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Kashmir
2 szt., do powieszenia na drążku, z ornamentami, brązowe, 168x183 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, różowe, 168x183 cm
(29)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
146,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x250 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 140x245 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Gardinia
Firanka Voile Uni
Biała, 300x245 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
164,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Wisteria Floral
Biała, 140x183 cm
(19)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Firanka Ginkgold
Z woalu, biała/w kolorze złota, 140x240 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Zasłona Butterflies
Na drzwi, bambusowa, z motywem zwierzęcym, 90x200 cm
(69)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Meadowsweet Floral
Kwiecista, biała, 140x122 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, czarna, 135x180 cm
(22)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Zasłona
Na drzwi, z ornamentami, w naturalnym kolorze, 90x200 cm
(41)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnozielona, 140x245 cm
(17)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, żółte, 168x183 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Zasłona Cat and Butterfly
Na drzwi, bambusowa, z motywem zwierzęcym, czarna/szara, 90x200 cm
(67)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, szara, 135x180 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Meadowsweet Floral
Kwiecista, biała, 140x183 cm
(17)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Floressia
Z woalu, biała/w kolorze złota, 140x280 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnozielona, 140x245 cm
(10)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), czarna, 140x245 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zofia Broderie Anglaise
Bawełniana, kremowa, 140x229 cm
(15)
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona White
Lniana, biała, 140x250 cm
(15)
Dostawa od 19.11.2026
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Inga Leaf
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 168x183 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, szara, 140x240 cm
(9)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x250 cm
(9)
Dostawa od 19.11.2026
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x270 cm
(21)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Maximex
Zasłona Bamboo
Na drzwi, bambusowa, zielona, 90x200 cm
(87)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, biała, 300x240 cm
(13)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Woodland Trees
2 szt., do powieszenia na szynie, zielone, 168x229 cm
(10)
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
114 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Crushed Velvet
2 szt., do powieszenia na drążku, beżowe, 168x229 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, czarna, 135x240 cm
(10)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Szara, 140x180 cm
(10)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, beżowa, 140x260 cm
(19)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szaroróżowa, 140x245 cm
(22)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Wisteria Floral
Biała, 140x229 cm
(23)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Biała, 130x250 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, biała, 140x260 cm
(9)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa/beżowa, 140x245 cm
(9)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, jasnozielona, 135x240 cm
(10)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Meadowsweet Floral
Kwiecista, biała, 140x229 cm
(23)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Maximex
Zasłona Sunset
Na drzwi, bambusowa, pomarańczowa, 90x200 cm
(54)
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Zasłona
Termiczna/wygłuszająca, na drzwi, szara/w kolorze srebra, 90x200 cm
(11)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x245 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Petite Princesse
Różowa, 140x260 cm
(7)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Zasłona Dimout
Zaciemniająca/termiczna, bordowa, 140x245 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Damask Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, adamaszkowe, z ornamentami, szare, 168x183 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
187 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Vahine
Z woalu, biała, 140x280 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
21
Załaduj więcej