Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany
...
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany · Oferty i zniżki
Zasłony
Firany
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Design
Wzór
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
976 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Leafy
Bawełniana, żółta/szara, 140x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 140x245 cm
(4)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Zasłona Zanzibar Woven Stripe
W paski, szara, 140x229 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Opulent Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, żakardowe, z ornamentami/w orientalny wzór, beżowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
180,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnoszara, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Damask Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, adamaszkowe, z ornamentami/w orientalny wzór, szare, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
168,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 200x250 cm
(2)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, beżowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Atlas
Bawełniana, w paski, ceglasta/w naturalnym kolorze, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Winona
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Leafy
Bawełniana, niebieska, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, beżowe, 229x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
131,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Cyrine
Biała/w naturalnym kolorze, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Alma
Z woalu, z nadrukiem, czarna/beżowa, 140x240 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Assana
Z nadrukiem, zielona/różowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Edelia
Biała/w kolorze srebra, 140x280 cm
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Glitzy Sequin
2 szt., do powieszenia na drążku, z mikrosatyny, strukturalne, szare, 168x183 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
141 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Zazy
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, antracytowe, 60x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Melodie
Zaciemniająca, aksamitna, jasnoszara, 135x280 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, brązowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Rose
Kwiecista, biała/różowa, 135x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Ciemnoszara, 140x260 cm
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Linahe
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, brązowe, 90x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Czerwona, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), żółta, 140x175 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), kremowa, 140x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Dilaris
Z nadrukiem, 140x260 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Mogador
Szara/w kolorze złota, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Alma
Z nadrukiem, beżowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), biała, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Dusky
Zaciemniająca, szara, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 200x250 cm
(2)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 265x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
W kolorze khaki, 140x180 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 140x270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 140x300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zofia Broderie Anglaise
Bawełniana, w kolorze khaki, 140x229 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Brązowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Zasłona Zanzibar Woven Stripe
W paski, beżowa, 140x183 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona Posh Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 130x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona List
Z mieszanki lnu, z nadrukiem, szara/beżowa, 140x245 cm
(2)
Dostawa od 09.10.2026
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Ajourela
Z woalu, w paski, w kolorze khaki, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Candide
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, białe, 70x200 cm
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zasłona Mandala Tiles
Z nadrukiem, 140x260 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli
Częściowo zaciemniająca (dimout), miętowa, 140x250 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 140x250 cm
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
1
...
4
5
6
...
21
Załaduj więcej