Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 935 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 185x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essential
3 szt., z mikrowłókna, ciemnoszare, 40x48 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Linella
Dwuosobowe, w kolorze kości słoniowej, 140x190 cm
(1)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Lee
Dzianinowy, bawełniany, jasnoszary, 90x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Medium
Wypełniona pierzem, całoroczna, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
620 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, zielone, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, niebieskie, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Melusine
Z woalu, w kropki/strukturalna, antracytowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Dots
Bawełniany, jasnoniebieski, 90x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Woodland Buddies
Do łóżeczka, jasnozielona, bawełniana, 100x135 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Zielona, 140x260 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Ondine
Czarna/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Södahl
Mata stołowa Vista
Bawełniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 33x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x170 cm
(1)
W magazynie
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print Natural
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Botany 2
Lniana, kwiecista, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Stripe Ruffle
4 szt., lniane, w paski, 46x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Biała, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, białe, 275x275 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Jacob Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, beżowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Princess Horse
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Natural Fine Waffle
Waflowy, lniany, w naturalnym kolorze, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Descanso
Pościel Adiwanya
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/zielona, 200x220 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szarobrązowa, 10x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Pink
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, satynowe, czarne, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, w kolorze kości słoniowej, 90x190 cm
(1)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Termofor Chilli
Z mikropluszu, czerwony, 900 ml
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Vaiana
Polarowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural White Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Obrus Lemons
Z nadrukiem, żółty/zielony, 140x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, antracytowa, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, biała/w kolorze srebra, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, żółte, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Sagittarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Botany 2
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, kwiecista, w naturalnym kolorze, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Soft
Frotte, z bawełny organicznej, ciemnozielony/niebieski, 70x133 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Baby Baby
Dzianinowy, jasnoniebieski, 90x90 cm
(1)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Darcy
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
88
89
90
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe