Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Przechowywanie i przenoszenie żywności
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Przechowywanie i przenoszenie żywności · Oferty i zniżki
Pojemniki
Pudełka na jedzenie
Przechowywanie pieczywa
Butelki i termosy
Tace
Kosze na owoce
Maselniczki
Torby termiczne i pojemniki chłodzące
Wekowanie i kiszenie
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
876 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Chlebak Bread Bin
Plastikowy, biały, 22x35,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Taca Taormina
33x41 cm, kamionkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek termiczny Light Pink 182
430 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Taca Pearl
25x34 cm, kamionkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula Nordic
Plastikowy, kremowy, 500 ml
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula Nordic
Plastikowy, kremowy, 350 ml
(12)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Maselniczka
Ceramiczna, czerwona, 11,5x17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Colourful Creatures
3 szt., plastikowe, czerwone/zielone/niebieskie, 600 ml
(291)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba
28x22 cm, rattanowy
(48)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba
32x15 cm, rattanowy
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba
Ø 25 cm, rattanowy
(57)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Lock
5 szt., 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(93)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Iconic
2 szt., plastikowe, czerwone/żółte, 390 ml
(15)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
2,5 l, ceramiczne
(6)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Lunchbox Freska
Z podziałką, szklany
(33)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik
1,3 l, na żywność, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemniki Podium
5 szt., 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na żywność/na mąkę/na produkty sypkie/na makaron, plastikowe, szare
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Butelka na olej Gravity
Pojemność 300 ml, szklana, biała
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bambum
Butelka Diem
500 ml, podróżna, szklana, biała/brązowa
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Chlebak
Bambusowy, brązowy, 27x40 cm
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Taca
24x44 cm, drewniana
(92)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., plastikowe, kremowe, 500 ml/1 l/2 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1,2 l, na żywność, plastikowy, biały
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
2,7 l, na żywność, plastikowy, biały
(87)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula
Na żywność, plastikowy, biały
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula
350 ml, na żywność, plastikowy, biały
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1 l, na żywność, plastikowy, biały
(175)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1,5 l, na żywność, plastikowy, biały
(146)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
2 l, na żywność, plastikowy, biały
(189)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemniki Modula
7 szt., 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na żywność, plastikowe, białe
(272)
W magazynie
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Cooksmart ®
Pojemniki Farmers Kitchen
3 szt., na ciastka, metalowe
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemnik Freska
Na żywność, biały/w kolorze złota
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Taca
38x58 cm, do serwowania, bambusowa
(101)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Glass Storage
4 szt., 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
W magazynie
203 zł
z kodem
253,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
2 l, na żywność, plastikowy, biały
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(333)
W magazynie
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik
2,1 l, na cebulę i czosnek, metalowy, biały
(889)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
6 szt., 230 ml, szklane
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
15,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
12 szt., 90 ml, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
10,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemniki na żywność Freska
3 szt., plastikowe/szklane/silikonowe
(198)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
PT LIVING
Koszyk na owoce Wired
Ø 26 cm, metalowy, czarny
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Taca Flexible
24x44 cm, drewniana
(70)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
PT LIVING
Koszyk na owoce Wired
Ø 26 cm, metalowy, żółty/w kolorze złota
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Taca Slate
30x40 cm, do serwowania, łupkowa
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na banany Tosca
Ø 13 cm, metalowy, zielony
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
15
16
17
18
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Pojemniki
Lunchboxy
Torby termiczne i pojemniki chłodzące
Pojemniki próżniowe