Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Przechowywanie i przenoszenie żywności
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Przechowywanie i przenoszenie żywności · Oferty i zniżki
Pojemniki
Pudełka na jedzenie
Przechowywanie pieczywa
Butelki i termosy
Tace
Kosze na owoce
Maselniczki
Torby termiczne i pojemniki chłodzące
Wekowanie i kiszenie
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
876 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,2 l, na żywność, plastikowe, białe
(64)
W magazynie
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,7 l, na żywność, plastikowe, białe
(118)
W magazynie
104 zł
z kodem
129,99 zł bez kodu
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, białe
(194)
W magazynie
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Kremowy, 6 l, plastikowy
(2)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Classic Gold
Szarozielony, 20 l, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(241)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(45)
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,2 l, na żywność, plastikowe, szare
(76)
W magazynie
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Turkusowy, 20 l, plastikowy
(45)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik Luna
2 l, na żywność/na makaron/na ciastka, szklany, ciemnozielony
(6)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(181)
W magazynie
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci K-Pop Demon Hunters
Plastikowy, fioletowy
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
6 l, na jedzenie, kremowy
(3)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Camilla
25x42,5 cm
W magazynie
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, beżowy, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Aperitivo Spritz
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Jasnozielony, 20 l, plastikowy
(131)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(10)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia MODROBÍLÁ
2,8 l, ceramiczne
(15)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, ze stali nierdzewnej, zielony
(3)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
6 szt., 1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(63)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Termos Termo
3,9 l, na jedzenie, kremowy
(31)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
S|P Collection
Maselniczka Cyril
Porcelanowa, zielona/w kolorze kości słoniowej, 14,5x20 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Peach Rose
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Hezha
25x34 cm, ceramiczna
(16)
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, zielony/szary
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 25x46,5 cm
(12)
W magazynie
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Ash
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(11)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, biały, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Zestawy na przyprawy Whiteline
5 szt., 300 ml, porcelanowe, białe
(78)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Bottle Hammertone Rose Quartz
1,4 l, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, zielony, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, ze stali nierdzewnej, szałwiowy
(3)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek termos Termo
2,1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, czarny, 21x33,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
BonBistro
Taca Retro
Ø 25 cm , porcelanowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik Luna
2 l, na żywność/na makaron/na ciastka, szklany, brązowy
(1)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Phoenix
Ceramiczna, niebieska, 11,5x14,5 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
600 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(9)
W magazynie
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Orion
Torba termiczna Termo
Miętowa, 7 l
(10)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Rommu
14x30,5 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
102,84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Żółty, 20 l, plastikowy
(31)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, w kolorze kości słoniowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Polarbox
Pojemnik chłodzący Classic
Morski, 20 l, plastikowy
(26)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Butelka Eau Good
600 ml, szklana
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Taca
38x58 cm, do serwowania, bambusowa
(101)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Pojemniki
Lunchboxy
Torby termiczne i pojemniki chłodzące
Pojemniki próżniowe