Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 098 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Snips
Pojemnik na żywność Fruit
Zielony, 4 l
(973)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Marrakesh
Ceramiczna, brązowa, ø 12,5 cm, wysokość 41 cm
(696)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Café
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(976)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Long Church
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(127)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Nice Day
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(99)
W magazynie
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Parma Garro
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 120x170 cm
(265)
W magazynie
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, biały/szary, 33 x 41 cm
(141)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Serwetnik Tableware
Porcelanowy, biały/brązowy, 10x6 cm, wysokość 11 cm
(425)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Taca In the Forest
15x30 cm, ceramiczna
(150)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, szary, 43 l
(595)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnozielony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(234)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
178,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 7x16 cm, wysokość 4,5 cm
(444)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Cordoba
Ceramiczny, ciemnoniebieski, 350 ml, 8,5x8,5 cm, wysokość 13 cm
(413)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, turkusowa, ø 29 cm, pojemność 4 l
(87)
W magazynie
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drabina
Metalowa, czarna/w naturalnym kolorze, antypoślizgowa, 119 cm, nośność 150 kg
(155)
W magazynie
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 42 cm, wysokość 40 cm
(258)
W magazynie
257 zł
z kodem
320,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 2x20,5 cm, wysokość 18 cm
(421)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 13,5 cm, wysokość 12,5 cm
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(222)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
+ Głębokość (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Woodland
3 szt., bawełniane, beżowe, 45x65 cm
(832)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
22,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, czerwona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(121)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x15 cm, wysokość 7 cm
(183)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, metalowy, czarny, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(220)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Mop
(214)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Woodland
Bawełniany/lniany, beżowy
(310)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Cordoba
Ceramiczny, ciemnoniebieski, ø 6,5 cm, wysokość 12 cm
(282)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Kosz na pranie Belize
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, 100 l
(513)
W magazynie
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Lotus
ø 24 cm, metal
(196)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali chromowanej, szary, 13x3,5 cm, wysokość 10,5 cm
(2121)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Bon Appetit
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(247)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemniki Modula
7 szt., 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na żywność, plastikowe, białe
(272)
W magazynie
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Nero
Plastikowy, czarny
(441)
W magazynie
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Karafka do whisky
850 ml
(165)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Matrix
Syntetyczny, z średnim włosiem, 160x230 cm
(117)
W magazynie
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Café
Ze szkła hartowanego, brązowa, z nadrukiem, 60x50 cm
(753)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw Jemma
6 szt., 350 ml
(262)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw Alda
6 szt., 300 ml, do whiskey
(290)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
25,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kieliszek Libellules
280 ml, do wina
(248)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Little Tower
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Gra dziecięca Colourful Creatures
(281)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 360 ml
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Tikey Romea
Syntetyczny, z średnim włosiem, 160x230 cm
(90)
W magazynie
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Podkładka pod garnek Stretch
Silikonowa, 5x50 cm
(90)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
114 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
23,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Mojito
2 szt., ze szkła hartowanego, zielone, z nadrukiem, 30x52 cm
(366)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czerwony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(216)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Szklanka dla dzieci
300 ml
(283)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Misy zestaw Opal
9 szt., na sałatkę, plastikowe, zielone/niebieskie, ø 28,5 cm
(160)
Dostawa od 15.10.2026
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
2
3
4
5
...
961
Załaduj więcej