Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 098 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska do prasowania Professional
Z uchwytem na stację parową/z wtyczką/z regulowaną wysokością, szara, 130x48 cm
(173)
W magazynie
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, różowa, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(103)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Tile
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, patchworkowe, 30x52 cm
(250)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Parma Garro
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x230 cm
(517)
W magazynie
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(150)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Gellert
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/szary, 80x150 cm
(318)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Kubek Amo
220 ml, szklany, do cappuccino/z podwójną ścianką
(434)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe/beżowe, 70x140 cm
(225)
Dostawa od 04.11.2026
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Moar Hakuna
Syntetyczny, z średnim włosiem, 60x120 cm
(497)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Woodland
Bawełniana/lniana, beżowa, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(658)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw Eco
8 szt., drewniane, brązowe, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(363)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
8,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, turkusowa, 90 ml
(122)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Vacuum-Loc
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(4007)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk Kanguro
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 26x50 cm, wysokość 14 cm
(448)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na kółkach Pisa
Metalowy, biały, szerokość 41 cm, wysokość 84 cm, głębokość 23 cm
(1005)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Balance
Brązowy, wysokość 180 cm
(190)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny, ø 12,5 cm, wysokość 32,5 cm
(317)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 27 cm, wysokość 26 cm
(299)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Jumbo
Do segregacji odpadów, czarny, 69 l
(114)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Gara
Stalowy, biały, 6 l
(146)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Farmers Kitchen
Bawełniany, niebieski
(114)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Yen One
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(272)
W magazynie
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Cordoba
Ceramiczny, biały, ø 6,5 cm, wysokość 12 cm
(170)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Boxe
Stalowa, w kolorze srebra, 25x25 cm, wysokość 15 cm
(854)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Farmers Kitchen
3 szt., bawełniane, niebieskie/beżowe, 45x65 cm
(631)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Aqua Liso
Syntetyczny, shaggy, jasnobrązowy, 160x230 cm
(180)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
z kodem
396 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
HIP
Poduszka dekoracyjna Tomorrow
Aksamitna, 48x48 cm
(131)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, biały, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(69)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe/beżowe, 50x90 cm
(398)
Dostawa od 04.11.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
35,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie Profi Single
W kolorze matowego srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 5,5 m
(448)
W magazynie
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Figurka ogrodowa
Metalowa
(306)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Alentejo
Na zupę, kamionkowa, turkusowa, 770 ml, ø 16 cm
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Chodnik Delicious Coffee
Syntetyczny, bez włosia, brązowy, 67x180 cm
(417)
Dostawa od 14.10.2026
170 zł
z kodem
212,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Kubki zestaw Burlesque
2 szt., 300 ml, porcelanowe, do latte, białe
(90)
Dostawa od 03.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(149)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Mola
Czarna, długość 21 cm
(577)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Cordoba
Ceramiczna, ciemnoniebieska, 10,5x10,5 cm, wysokość 2,5 cm
(159)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Brooklyn
Stalowa, w kolorze srebra, 45x23 cm, wysokość 15 cm
(336)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk
Stalowy, biały, 27x34 cm, wysokość 20 cm
(103)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na buty Shoes
Metalowy, biały, liczba par butów 12 , szerokość 64 cm, wysokość 80 cm, głębokość 23 cm
(417)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Zabawka do ciągnięcia Charlie the Sausage Dog
Drewniana, rekomendowany wiek 3+ lat
(255)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Prehistoric Land
Rekomendowany wiek 3+ lat
(409)
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Jeweline
ø 24 cm, metal
(128)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Herb Garden
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 56x50 cm
(158)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Apple
Z plastiku z recyklingu, biały, 58x28x48 cm
(192)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M/L
10 szt.
(451)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Silvana Rutto
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, okrągły, czarny, ø 120 cm
(95)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Marble
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, 30x52 cm
(197)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
961
Załaduj więcej