Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 380 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Dog
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Linen Tales
Ścierka True Green
Lniana, zielona, 45x65 cm
(88)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, czarny
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Wazon
Szklany, ø 10,5 cm, wysokość 25,5 cm
(5)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, ø 11 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, czarne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Obrus Adora
Z mikrowłókna, z nadrukiem, czerwony/w kolorze złota, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, niebieski
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, miętowy
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch "Blue"
Polarowa, niebieska, 41x32 cm
(4)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, musztardowy
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
ONA
Kubek Fika
330 ml, porcelanowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ZicZac
Mata stołowa Troja
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(6)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze khaki, 50x70 cm
(542)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Esschert Design
Osłonka na doniczkę PIY
Kamienna, z otworem drenażowym , ø 13 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Geometry Marble
W abstrakcyjny wzór, 40x130 cm
(48)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Miska dla dzieci Darling
Plastikowa, jasnoniebieska, ø 11 cm
(3)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Ditsy Floral
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Theodore
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Rękawica kuchenna Laura
Bawełniana, biała, 13x21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Frances
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Fika
330 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Cherry
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 17 cm, długość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Misha
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(5)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Dekoracja świetlna Vikhem
Szara, metalowa, LED, na baterie, 22x8x44,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio Duo
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Mat
Rekomendowany wiek 5+ lat
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna, plastikowa, szałwiowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna, plastikowa, jasnoczerwona
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Czas palenia (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, dwuosobowe, z mikrowłókna, antracytowe, 140x190 cm
(1)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna, plastikowa, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(21)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Czas palenia (3)
Dakls
Poduszka na krzesło Tone
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ręcznik Chicago
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Ręcznik Bath
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 17,5 cm, wysokość 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Jasnozielony, 50x70 cm
(13)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Design Letters
Miska dla dzieci Boss
Plastikowa, żółta, ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Antracytowy, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Ciemnoniebieska, 60x60 cm
(3)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, w kolorze khaki, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, koniakowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
iDesign
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, szary, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
iDesign
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, biały, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
43
44
45
...
113
Załaduj więcej