Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 380 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
iDesign
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, szary, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Bigso
Organizer łazienkowy Soft Storage
Tekstylny, szary, wysokość 100 cm
(47)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna, plastikowa, szałwiowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio Duo
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Mia
2 szt., 400 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, ø 11 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Wazon
Szklany, ø 10,5 cm, wysokość 25,5 cm
(5)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 17,5 cm, wysokość 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Cherry
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 17 cm, długość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Frances
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Misha
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(5)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Theodore
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Mat
Rekomendowany wiek 5+ lat
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Czas palenia (2)
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
douceur d'intérieur
Obrus Bellys
Z mikrowłókna, żółty, 140x240 cm
(3)
W magazynie
55,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, ø 16 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
55,85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Angus Highland Cow
Bawełniana, brązowa/beżowa, 18x88 cm
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Enchanted Twilight Animals
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Gingham
Bawełniana, żółta, 18x28 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, kwiecista, 40x40 cm
(5)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, kwiecista, 40x40 cm
(10)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(10)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, brązowe, 51x74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Country Animals
Bawełniany, szary/beżowy
(26)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Farmers Kitchen
Bawełniany, niebieski
(114)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch
Bawełniany, żółty/szary
(230)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Country Floral
Bawełniany, zielony/niebieski
(7)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Dahlia
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Lilac
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Mushroom
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Dekoracja świetlna Cosy
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø10x20 cm
(14)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, biały, 70x120 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sailors Bay by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/jasnoniebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Casa Selección
Bieżnik Figures
Ze świątecznym motywem, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Bieżnik Merry Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x140 cm
Dostawa od 15.12.2026
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Bieżnik Merry Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x140 cm
Dostawa od 15.12.2026
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Bieżnik Merry Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x140 cm
Dostawa od 15.12.2026
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Nóż
Typu tasak, ceramiczny, długość klingi 9,5 cm, rękojeść: plastik
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 70x120 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, jednoosobowe, z bawełny organicznej, czerwone, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Spidey
Bawełniany, czerwony/niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Bee Happy
Bawełniany
(442)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
69
70
71
...
113
Załaduj więcej