Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 370 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Hilary
Z mieszanki bawełny, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Milano
Z mieszanki bawełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Woodland
Z mieszanki lnu, wiązana, z nadrukiem, 37x37 cm
(163)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, łososiowy
(1)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, 50x70 cm
(15)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(115)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, różowy
(7)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, różowy
(2)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Maximex
Rękawice grillowe
2 szt.
(2)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Tatuaże dla dzieci Space
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Perfumed Prague
Świeca #32 Bergamot, Coconut, Vanilla
Zapachowa, sojowa, o zapachu wanilii/o zapachu bergamotki/o zapachu kokosa, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Perfumed Prague
Świeca #44 Chocolate, Fig, Musk
Zapachowa, sojowa, o zapachu herbaty/o zapachu figi/o zapachu piżma/o zapachu czekolady, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(13)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Ulubione
Perfumed Prague
Świeca #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
Zapachowa, sojowa, o zapachu herbaty/o zapachu figi/o zapachu jaśminu/o zapachu bergamotki/o zapachu opuncji, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(39)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Ulubione
Perfumed Prague
Świeca #47 Tangerine, Neroli and Saffron
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa cedrowego/o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu mandarynki/o zapachu szafranu/o zapachu kwiatu pomarańczy, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(33)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Ulubione
Perfumed Prague
Świeca #57 Chamomile, Linden, Birch
Zapachowa, sojowa, o zapachu rumianku/o zapachu siana/o zapachu brzozy/o zapachu lipy, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(31)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Perfumed Prague
Świeca Slavic Edition: #07 Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu śliwki/o zapachu jabłek/o zapachu rabarbaru/o zapachu agrestu, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(15)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Ulubione
Perfumed Prague
Świeca Slavic Edition: #09 Library
Zapachowa, sojowa, o zapachu drewna/o zapachu dębu/o zapachu skóry, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(33)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 300 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(267)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, zielony
(2)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, zielona, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/białe, 50x70 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
77,99 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, biały, 130x160 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Boy S
Plastikowy, żółty, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(174)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mepal
Mata stołowa dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Plastikowa/silikonowa, 28x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Mata stołowa dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa/silikonowa, 28x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Mata stołowa dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Plastikowa/silikonowa, 28x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Mata stołowa dla dzieci Sunshine & Rainbow
Plastikowa/silikonowa, 28x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Partaj
Szara, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 180 cm
(47)
W magazynie
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77,99 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
19,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Caro
2 szt., waflowe, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Botanicals
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Bricks
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
LEGO®
Kubek dla dzieci Love
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
LEGO®
Kubek dla dzieci Meadow Flowers
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
255 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Snowman
255 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, czerwony, 150x200 cm
(54)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, ceglasta, 140x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Ulubione
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, ceglasty, 150x200 cm
(22)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Christmas Minifigures
300 ml, ceramiczny, ciemnoniebieski
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, zielononiebieski
(4)
Dostawa od 29.10.2026
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Siena
Z plastiku z recyklingu, 17x40 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Rex London
Zabawka do ciągnięcia Charlie the Sausage Dog
Drewniana, rekomendowany wiek 3+ lat
(255)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(10)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
36
37
38
...
112
Załaduj więcej