Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 364 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Golden Sunset
Bawełniana, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(13)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Kubek Frosty Flakes
410 ml, szklany
(13)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Spryskiwacz Herbal
Szklany, 500 ml
(15)
Dostawa od 21.10.2026
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Prada
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(14)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Cosy
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø10x20 cm
(14)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, 22x30 cm, wysokość 4 cm
(27)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(6)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Bunny in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 6 cm, długość 14 cm
(6)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(6)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, w kolorze terakoty, 125x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Spyro
Jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Sausage Dog
Rekomendowany wiek 3+ lat
(6)
W magazynie
20 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flavie
Szary, 125x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(6)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Nail Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 20x16,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, 33x220 cm
(6)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Horse "Meadow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Sölveig
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(6)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Koniakowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Solea
Biały/brązowy, ø 180 cm
(6)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Ścierka World Map
Bawełniana, jasnozielona, 50x70 cm
(6)
W magazynie
37 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Homestead
Bawełniana, jasnoniebieska, 19x31 cm
(6)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 40x16 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Zmywalny, z PCV, antracytowy, 140x240 cm
(6)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Black 419
475 ml, porcelanowy, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Greta
Na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 19 cm, wysokość 71 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoróżowa, 200x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Balvi
Tablica Week Planner
Magnetyczna, 30x42 cm
(6)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na telefon komórkowy My Pocket
Metalowy, 14x26 cm, wysokość 23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Glitzy Sequin
Z mikrosatyny, szara, 43x43 cm
(6)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol "Pawsome friendships grow"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 100x135 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribble
Z mikropluszu, ceglasta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, czerwona, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(6)
W magazynie
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Geo
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x95 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Troja
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(6)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Geo
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnobrązowe, 35x55 cm
(6)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Keksówka Grande
27,5 x 15 cm, metal
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę PIY
Kamienna, z otworem drenażowym , ø 13 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Soft
2 szt., bawełniane, czarne, 20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
20
21
22
...
112
Załaduj więcej