Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, szary, 170x210 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, szary, 150x200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
184,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Suszarka do ziół
Metalowa, ø 37 cm, wysokość 29 cm
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, drewniany, 7x25 cm, wysokość 10 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Tower
Metalowy, 8,5x21 cm, wysokość 10,5 cm
(20)
Dostawa od 15.10.2026
118 zł
z kodem
147,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, drewniany, 7x25 cm, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 190 cm
(57)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 190 cm
(84)
W magazynie
98 zł
z kodem
121,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Travelposter
Plakat London
30x40 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Travelposter
Plakat Hawaii
30x40 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 240x260 cm
(92)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 220x240 cm
(116)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Fartuch ogrodowy
Zielony/brązowy
(121)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unlimited Design for kids
Dekoracja ścienna Propeller
Kartonowa, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Antic Line
Tabliczka Caisse
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 240 ml, do szampana
(148)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 360 ml
(278)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 220 ml, do wina
(308)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
33,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw Jemma
6 szt., 350 ml
(262)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 360 ml
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Karafka do whisky
850 ml
(165)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 210 ml, do szampana
(183)
W magazynie
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
24,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 300 ml, do wina
(116)
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 230 ml, do wina
(148)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 547 ml, do whiskey
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw Alda
6 szt., 300 ml, do whiskey
(290)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
25,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Wooden Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(10)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Do kontaktu, drewniany, biały/w kolorze złota, szerokość 5 cm, długość 46 cm, wysokość 28 cm
(85)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Surdic
Osłonka na doniczkę Colgante
Wisząca, drewniana, wysokość 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Surdic
Osłonka na doniczkę Colgante
Wisząca, drewniana, wysokość 65 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro
Z drewnianą ramą, 33x27 cm
(12)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Amo
1,5 l, z sitkiem, szklany, biały
(35)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 230x220 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 200x200 cm
(145)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 135x200 cm
(234)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Kubki zestaw Nero
2 szt., 250 ml, do cappuccino/z podwójną ścianką
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan dziecięcy Football
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, biały/czarny, ø 100 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dziecięcy dywan do zabawy Sweet Town
Syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy, 90x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Lustro Tosca
Kosmetyczne, ø 17,5 cm
(120)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Tower
Metalowy, 9,5x24,5 cm, wysokość 11 cm
(25)
Dostawa od 15.10.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Clip
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 15 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Słój na lemoniadę Authentic
6 l
(310)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Euromant
Koc Skyline
Czerwony, 140x180 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., szara, 18,5x37,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(781)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
98
99
100
101
102
Załaduj więcej