Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Organizery
Organizery
...
Pojemniki i organizery
Organizery
Organizery · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Organizery kuchenne
Organizery łazienkowe
Organizery do biura
Organizery do szuflady
Organizery do szafy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
746 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 54,5x20 cm, wysokość 42 cm
(2)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Metaltex
Koszyk Koala
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x33 cm, wysokość 9 cm
(21)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Rin
Metalowy, biały, 23x10,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk
Wiszący, stalowy, biały, 26x30 cm, wysokość 14 cm
(2635)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer kuchenny
W kolorze srebra, 31x40 cm, wysokość 45 cm
(29)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na noże
Plastikowy, szary
(61)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 80 cm
(197)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Organizer do szuflady
Tekstylny, 28,5x20 cm, wysokość 5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Stojak na ręczniki papierowe Celian
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 14,5 cm, wysokość 25,5 cm
(3)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy Up&Down
Stalowy, w kolorze srebra, 33x28 cm, wysokość 21 cm
(412)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, plastikowy, biały, 2x5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(20)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy
Ze stali nierdzewnej, czarny, 6x28 cm, wysokość 22 cm
(39)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Czarna, 32,5x16 cm, wysokość 46 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Dodatkowa półka
Plastikowa, biała, 53x28 cm, wysokość 44 cm
(173)
W magazynie
101 zł
z kodem
125,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, wysokość 300 cm
(57)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 18x11 cm, wysokość 11 cm
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
iDesign/The Home Edit
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 29 cm, wysokość 11 cm
(58)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer do szuflady Blox
Plastikowy, 26,5x44 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy
Ze stali nierdzewnej, czarny, 55x23 cm, wysokość 13 cm
(55)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Stojaki na pokrywki i patelnie Peggy
2 szt., plastikowe, białe, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szary, 13,5 x 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x11 cm, wysokość 18 cm
(40)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Sapporo
Na torebki, metalowy, biały, 19x137 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Metalowy, w kolorze srebra, 35x18,5 cm, wysokość 33,5 cm
(273)
W magazynie
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
iDesign
Organizer na przyprawy Linus
Obrotowy, plastikowy, ø 29 cm, wysokość 4,5 cm
(388)
W magazynie
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na ręczniki papierowe Push&Tear
Plastikowy, biały, ø 16 cm, wysokość 28 cm
(19)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Brooklyn
Stalowa, w kolorze srebra, 45x23 cm, wysokość 15 cm
(336)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na paski i krawaty
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 36x5 cm, wysokość 4,5 cm
(169)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Modest
Na waciki, szklany, beżowy, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Z plastiku z recyklingu, biały, 36x26,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy In&Out
Stalowy, w kolorze srebra, 28x6 cm, wysokość 22 cm
(241)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 145 cm
(133)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(23)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer kuchenny Magna
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 8x33 cm, wysokość 34 cm
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szafy zestaw Smart
2 szt., na torebki, plastikowe, białe, 32x24 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Flexi
Metalowa, w kolorze srebra, 44x28 cm, wysokość 39 cm
(736)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy
Ścienny, stalowy, w kolorze srebra, 36x8 cm, wysokość 32 cm
(273)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer do szafy Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 60x30 cm, wysokość 50 cm
(18)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Gioma
Biały, 18x35 cm, wysokość 33,5 cm
(33)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na przyprawy Tower
Obrotowy, plastikowy, czarny, 20x20 cm, wysokość 6 cm
(12)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Restore Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
4
5
6
...
16
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Sprzątanie i organizacja
Skrzynie
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do biura
Organizery łazienkowe
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko