Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria do biura domowego
Organizery do biura
...
Akcesoria do biura domowego
Organizery do biura
Organizery do biura
Organizery biurowe do szuflad
Artykuły biurowe
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Rodzaj organizera
Design
Cena
+ Więcej (4)
174 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Bigso
Organizer Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x11,5 cm, wysokość 32,5 cm
(24)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(26)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(24)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(8)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Nowość
zestaw 5 szt.
YAMAZAKI
Organizery zestaw Smart
5 szt., na kable, metalowe, 1x2 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
18,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Elisa Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(14)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(18)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Elisa Restore Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(7)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Birger Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Balvi
Organizer Head
Na artykuły papiernicze, z cementu, 11,5x8 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(3)
W magazynie
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Lena Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ted Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 26x48,5 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Balvi
Organizer Head
Na artykuły papiernicze, z cementu, 8x11,5 cm, wysokość 12 cm
(11)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Ingrid Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(3)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizery zestaw Hugo Canvas Paper Laminate
4 szt., na artykuły papiernicze/na dokumenty, kartonowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Organizer File
Na dokumenty, metalowy, 18x24 cm, wysokość 26 cm
(1)
W magazynie
414 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Viola Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 10x24,5 cm, wysokość 32,5 cm
(7)
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
49,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pantone
Organizer Yellow 012
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(98)
W magazynie
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Tower
Metalowy, 26,5x21 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9,5x45 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Tower
Metalowy, 26,5x21 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, drewniany, 7x25 cm, wysokość 10 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Organizer Sortit
Na dokumenty, metalowy, 25x38 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
504 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak wielofukcyjny Smart
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bigso
Organizer Cordy Paper Laminate
Na kable, kartonowy, 30x13,5 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, drewniany, 11x22 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
YAMAZAKI
Stojak na monitor Tower
Metalowy, 24x50 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9x9 cm, wysokość 20 cm
(27)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 22x31 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Stojak na telefon komórkowy Feline
Plastikowy, 10x4 cm, wysokość 9 cm
(8)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble biurowe
Lampy stołowe
Organizery ścienne i tablice
Artykuły piśmiennicze i akcesoria
Kalendarze i planery